Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Uppercut Deluxe

Uppercut Deluxe pristato platų spektrą aukštos kokybės kūno ir plaukų priežiūros produktų vyrams. Šiandien Uppercut Deluxe yra įsipareigojęs kurti tik aukščiausios kokybės produktus, padėsiančius sukurti vyrišką įvaizdį, kuris nokautuoja!

Uppercut Deluxe - įkvėptas nesenstančio 1950-ųjų JAV barzdaskutyklų stiliaus ir legendinio Willy Uppercut O'Shea prekės ženklas kilęs iš Australijos, kur prekės gaminamos tik iš geriausių ingredientų.

Prekinį ženklą sukūrė kūrybiški, riedlentes gaminantys vaikystės draugai Luke Newman ir Steve Purcell, su abipusiu troškimu dirbti aplinkoje, kuri atspindėtų jų asmenybes, ir noru sukurti jaukią vietą vyrams, kur jie galėtų tiesiog gerai leisti laiką. Luke ir Steve atidarė savo vyrų kirpyklą ir barzdaskutyklą.

Uppercut Deluxe produktų idėja gimė dėl nusivylimo naudojant vidutinės kokybės produktus, kurie netiko jų barzdaskutykloje. Produktai, kurie buvo skirti vyro žmonai, o ne pačiam vyrui, skatino vaikinus sukurti kažką naujo, ką jie naudotų kiekvieną dieną dirbdami su savo klientais.

Padedami specialistų jie daugiau nei metus eksperimentavo su skirtingomis formulėmis, kol buvo patenkinti savo pirmuoju produktu - „Deluxe Pomade“. Tai produktas, gimęs iš meilės savo darbui.

Uppercut Deluxe išskirtiniai tuo, kad prekės ženklo įkūrėjai šias priemones ir produktus naudoja kasdien savo nuosavoje kirpykloje, barzdaskutykloje ir nuolatos meta sau iššūkį kurti ir tobulinti produktus toliau, kurie nesensta ir vyrai juos gali naudoti visą savo gyvenimą.

Uppercut Deluxe pavadinimas kilo iš Luke'o senelio Willy O‘Shea, žinomo Australijos boksininko, pravardės. Willy, turėjęs sunkią vaikystę, buvo griežtas, senas tradicijas ir vertybes gerbiantis vyras. Jo devizas buvo „Sunki pradžia reiškia gerą pabaigą“. Šiandien Williy O‘Shea palikimas gyvena per Uppercut Deluxe, kuris įsipareigojo kurti ir gaminti aukščiausios kokybės gaminius, padėsiančius susikurti nokautuojančią vyrų išvaizdą!

Uppercut Deluxe asortimentą sudaro: plaukų pomados (lengvas fiksavimas, matinė pomada, deluxe pomada, plunksnos lengvumo pomada, matinis molis, super stiprios fiksacijos), plaukų (talkas, formavimo pudra, druskos purškalas), barzdos (barzdos aliejus, barzdos balzamas, po skutimosi) priežiūros priemonės, šukos plaukams ir kitos priemonės.

Aktyvūs filtrai

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį