Makiažo valymo priemonės

Veido bei akių makiažo valikliai - Nano šluostės veidui

Veido bei akių makiažo valymo priemonės internetu! Mūsų asortimente – novatoriški sprendimai ir tik aukštos kokybės natūralios priemonės makiažo šalinimui. Veido bei akių makiažo valiklis, Nano Care šluostė makiažo valymui ar nano šluostė veidui. Makiažo pagrindui uždėti skirtas pudros aplikatorius (Beauty Blender), sukurtas iš aukštos kokybės medžiagų, galima išplauti ir vėl naudoti ilgą laiką. 

Aktyvūs filtrai

Makiažo šalinimas vien tik vandeniu yra neefektyvus. Net ir po plovimo ant veido pasilieka makiažo likučiai bei kiti nešvarumai, kurių šalinimui būtinas makiažo valiklis. Tačiau ar žinome, kokią priemonę reikėtų pasirinkti ir kaip teisingai pašalinti makiažą? Makiažą valyti reikėtų pradėti nuo akių ir lūpų.

Akių makiažo valymas

Oda aplink akis yra pati ploniausia ir jautriausia veido srityje, todėl su ja reikėtų elgtis atitinkamai. Tam naudoti švelnų ir būtent akims arba taip pat ir akims tinkantį makiažo valiklį. 

Lūpų makiažo valymas

Lūpų dažus būtinai pašalinkite dar prieš valydami viso veido makiažą.  Tam puikiai tiks ir jūsų naudojamas veido makiažo valiklis ar dvifazis akių makiažo valiklis. Ilgai išliekančius lūpų dažus geriausiai pašalina priemonės aliejiniu pagrindu. 

Veido makiažo valymas

Dažniausiai daroma klaida – tai neteisingas priemonių pasirinkimas. Tarp makiažo valymo priemonių neretai atsiranda ir veido tonikas, ir veido prausiklis. Tačiau tonikas skirtas tonizuoti jau nupraustą veido odą, o veido prausiklį patartina naudoti pašalinus akių ir lūpų makiažą.

Veido valymui gali būti naudojamas pienelis veidui, micelinis vanduo ar makiažo valymo servetėlės. Savo klientams siūlome La Chinata valomąjį sviestą veidui ir akims, kuris efektyviai pašalina bet kokį makiažą. Tuo pačiu maitina ir minkština nuvalytą odą. 

Nano Care šluostė makiažo valymui ir nano šluostė veidui – novatoriški sprendimai makiažo valymui – tik vanduo ir jokių papildomų priemonių.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį