Veido kremai

Veido kremai | AMG chemija

Natūralios kilmės veido kremai  moterims bei vyrams internetu - kasdienei jūsų veido odos priežiūrai! Mūsų asortimente – Ispanijos gamintojo La Chinata, austriška Siin kosmetika, itališka Locherber Milano bei kitų gamintojų natūrali kosmetika internetu!

Aktyvūs filtrai

Naktinis veido kremas

Kaina 59,90 €
Naktinio veido kremo sudėtyje esanti  hialurono rūgštis  intensyviai drėkina veido odą naktį.  Pantenolis  (provitaminas B5) ir  tokoferolis...

Daugelis iš mūsų daug dėmesio skiria savo sveikatai rinkdamiesi sveikesnį, švaresnį maistą. Tačiau retai kreipia dėmesį į tai, kad savo organizmą teršia toksinais per dieną ant odos tepdami mažiausiai 24 toksiškus produktus. Šie toksinai, priešingai nei valgant maistą, tepami ant odos nėra apdorojami ir pašalinami per virškinimo sistemą bei kepenis. Tokiu būdu jie patenka tiesiai į kraują, kur gali kauptis ir sukelti ilgalaikę žalą organizmui.

Rinkoje yra net 70 000 sintetinių chemikalų. Net 9 000 iš jų yra reguliariai naudojami mūsų odos priežiūros produktuose. Vos 1200 iš jų uždrausti Europos Sąjungoje, o JAV šokiruojančiai mažai – tik 11!

Kaip pasirinkti veido kremą?

Yra išskiriami 4 pagrindiniai odos tipai: riebi, sausa, mišri ir normali. Mišri oda dar gali būti skirstoma į du tipus – tai mišri į sausumą ir mišri į riebumą – priklausomai, kokios odos yra daugiau. Tačiau žmogaus oda keičiasi su amžiumi, o tuo pačiu keičiasi ir odos tipas. Todėl prieš renkantis kremą savo veido odai būtina tiksliai žinoti savo odos tipą.

Veido kremas yra skirtas suteikti odai tai, ko trūksta, bei pašalinti odos tipo įtakojamus trūkumus. Tačiau pagrindinė kremo paskirtis – drėkinti, saugoti, maitinti odą, kitaip tariant – saugoti odą nuo išorės veiksnių.

Sausa oda paprastai yra papilkėjusi, linkusi pleiskanoti, beveik nematomos poros, o nusiplovus veidą „traukia“ odą. Tokia oda reikalauja intensyvaus drėkinimo ir jai reikalingas drėkinamasis veido kremas bei kitos priemonės. Šis odos tipas gali būti įgimtas arba odos sausumas gali atsirasti dėl nepakankamos odos priežiūros.

Riebi oda. Šiam odos tipui būdingos didelės poros, nusiprausus jau po poros valandų oda tampa riebaluota, blizgi. Tokia oda dažnai linkusi į spuoguotumą, kamuoja užsikimšusios veido poros, todėl reikalingos priemonės, kurios reguliuoja riebalų išsiskyrimą bei valo odą. Riebios odos veido kremas paprastai yra lengvos tekstūros, greitai įsigeriantis ir nekemšantis porų.

Mišri oda reikalauja daugiausiai priežiūros, kadangi dažnai skirtingoms veido zonoms reikalingos skirtingos priemonės. Labai dažnai tokios odos priežiūra ir priemonių pasirinkimas priklauso ir nuo sezoniškumo.

Normali oda. Bene mažiausiai priežiūros reikalaujanti oda, kuri, pasak specialistų, šiandien sutinkama labai retai dėl netinkamo gyvenimo būdo, žalingo aplinkos bei priežiūros priemonių poveikio.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį