Nano Towels šluostės

Nano Towels šluostės - Nano šluostės | AMG chemija

Nano Towels valymo šluostės pagamintos naudojant inovatyvią Nanolon® technologiją. „Nanolon“ pluoštas yra unikali revoliucinė audinių technologija. Šios technologijos dėka nano šluostė tarsi magnetas efektyviai surenka skysčius, purvą, dulkes ir kitus nešvarumus. Mūsų asortimente rasite ne tik universalias valymo šluostes, šluostes nerūdijančiam plienui valyti, nano valymo kempinėles bei virtuvės rankšluosčius, bet ir nano šluostes veidui. Tai saugus valymas be chemijos. Įsigykite internetu!

Aktyvūs filtrai

Kam galiu naudoti nano šluostę?

Šiuo metu mūsų asortimente galite rasti skirtingos paskirties Nano Towels šluostes. Kiekvieną iš jų taip pat galite naudoti skirtingais būdais. Pagal poreikį galite naudoti vieną arba dvi – vieną galite turėti drėgnam, kitą – sausam valymui.

Nano šluostės namams puikiai tinka dulkių, skysčių valymui nuo įvairių paviršių – įvairaus tipo grindų, plytelių, stalviršių, stiklo, akmens ir kitų. 

Tuo tarpu šveičiamoji nano šluostė veidui arba nano šluostė makiažui valyti gali tapti nepakeičiama kasdienės asmens higienos dalimi. Valant veidą su šiomis šluostėmis jums nereikia naudoti jokių makiažo valiklių! Pakanka tik paprasto vandens ir galite mėgautis nepriekaištingai švariomis poromis ir sveikesne veido oda. 

Kaip nano šluostė padeda sutaupyti?

Skaičiuojama, kad vidutinė 4-5 asmenų šeima valymo priemonėms kasmet išleidžia kelis šimtus eurų. Įprastas šluostes ar popierinius rankšluosčius pakeitus daugkartinio naudojimo nano šluoste, buitinės chemijos poreikis sumažėja maksimaliai. Todėl vienkartinis šios šluostės įsigijimas padeda ne tik sumažinti ilgalaikes išlaidas, bet ir tausoti aplinką. Kadangi šluostę galite išplauti ir vėl pakartotinai naudoti ilgą laiką be jokios chemijos!

Draugiškos sveikatai

Kosmetikoje ir namuose naudojami sintetiniai chemikalai neabejotinai neigiamai veikia tiek suaugusiųjų, tiek vaikų ir net gyvūnų sveikatą. Ypač alergiškiems žmonėms neigiami padariniai dažnai pasireiškia iškart, o kitiems tai gali turėti ilgalaikių pasekmių. Todėl apie šias nano šluostes atsiliepimai yra patys geriausi ne tik alergiškų, bet ir kitų savo sveikata besirūpinančių žmonių tarpe. 

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį