Tekstilės valymo priemonės

Tekstilės automobilių sėdynių valiklis | AMG chemija

Autochemija ir autokosmetika internetu – cheminiam automobilio salono valymui ir priežiūrai! Automobilių sėdynių valikliai, priemonės plaunantiems siurbliams, gilaus veikimo putos, purškikliai ir koncentruotos priemonės efektyviam automobilių tekstilės – sėdynių apmušalų, kilimėlių, bagažinės valymui. Buitiniam ir profesionaliam naudojimui! 

Aktyvūs filtrai

Automobilio salono valymo priemonės

Autochemija ir autokosmetika paprastai apima valymo priemones, skirtas tiek buitiniam automobilių salono – sėdynių apmušalų, kilimėlių, tekstilės valymui, tiek profesionaliam naudojimui. Atitinkamai pasirinkus priemones, jų asortimentas gali būti labai platus, apimantis tiek valymą, tiek atnaujinimą. 

Sėdynių apmušalų valiklis – kaip išsirinkti?

Tai viena populiariausių priemonių, skirtų automobilio salono valymui. Renkantis priemonę rekomenduojame atkreipti dėmesį į produkto sudėtį, taip pat tekstilei, odai ar veliūrui priemonė yra skirta. Jos skiriasi ne tik poveikiu, bet ir džiūvimo laiku.  

Mūsų asortimente galite rasti saugius, netoksiškus produktus, skirtus purvo, dėmių ir kvapo šalinimui iš įvairių audinių. Taip pat efektyvias priemones tepalų, batų tepalo dėmių, maisto, gėrimų dėmių ar net kramtomosios gumos iš tekstilės paviršių šalinimui. 

Jas galite naudoti tiek sėdynių, tiek kilimėlių ar durelių ir bagažinės apmušalų valymui. Skystos koncentruotos priemonės, purškikliai, giliai valančios putos, tekstilės valymo tabletės, kurios nekenkia audiniui, jų nereikia išskalauti.

Jeigu priemonę naudojate tik savo reikmėms, geriau rinktis nedidelės talpos produkto pakuotę, kadangi automobilio saloną paprastai valome nedažnai. Profesionaliam automobilių salono valymui siūlome rinktis didesnės talpos valymo priemones. 

Automobilio kilimėlių valymas

Automobilių kilimėlių valymui puikiai tinka bet kuris tekstilei skirtas produktas – tiek kilimų valiklis, tiek baldų ar automobilių apmušalų valiklis. 

Taip pat siūlome kilimų valiklį plaunantiems siurbliams, kuris yra efektyvi priemonė ne tik baldų, bet ir automobilių sėdynių bei tekstilės kilimėlių valymui. 

Kaip naudoti priemones?

Automobiliams skirtą chemiją naudokite tik pagal paskirtį – apdorojimo paviršiaus tipą, vadovaudamiesi gamintojo rekomendacijomis, pateiktomis ant gaminio. Tekstilei nenaudokite valiklių, skirtų kėbulo, metalo ar plastiko priežiūrai.

Atkreipkite dėmesį, ar produktas yra jau paruoštas naudojimui, ar pateikiamas koncentratas. Jeigu tai yra koncentruotos priemonės, produkto savybės ir panaudojimo santykis yra nurodomas ant pakuotės. Šių rekomendacijų labai svarbu laikytis, siekiant apsaugoti tekstilę nuo nepageidaujamo poveikio ar pažeidimų. 

Jeigu abejojate, bet kurią valymo priemonę prieš tai išbandykite mažai matomoje vietoje. Jeigu reikalinga, naudoti specialiai tekstilei valyti skirtą šepetį bei pirštines.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį