Baldų valymo priemonės

Baldų valymo priemonės - Kilimų valymo priemonės

Medinių, minkštų bei odinių baldų valymo priemonės, kilimų valymo priemonės. Milteliai, skystos priemonės visų tipų tekstilinių baldų apmušalų bei kilimų priežiūrai. Odos, tekstilės apmušalų atnaujinimo, apsaugos bei priežiūros priemonės internetu!

Aktyvūs filtrai

Ilgalaikė odos apsauga

Kaina 29,99 €
Premium klasės produktas Keralux Strong Protector susideda iš specialaus komponento odai. Produktas suteikia veiksmingą ir ilgalaikę apsaugą ypač...

Kaip išvalyti minkštus baldus namie?

Minkštų baldų valymui ir priežiūrai, kaip ir kilimų, visiškai nebūtina profesionalų pagalba, tai galite atlikti ir namų sąlygomis. Tam, kad valant baldus namuose jų nesugadintumėte, būtina žinoti, koks baldų valiklis tinkamas konkrečiam baldui ir kokia baldų valymo įranga reikalinga.

Minkštų baldų valymo priemonės ir valymo metodas paprastai priklauso nuo gamintojo pateiktų rekomendacijų. Jų ieškoti reikėtų baldo etiketėje, kurią dažniausiai galima rasti mažai matomoje baldo vietoje ar vidinėje jo dalyje. Baldų valymo metodas nurodomas specialiu baldų priežiūrai skirtu kodu, kurių yra keturi:

S – valymui naudoti priemones, kurių sudėtyje nėra vandens;

W – valymui galima naudoti priemones vandens pagrindu;

SW – valymui galima naudoti tiek S, tiek W tipo priemones;

X – galimas tik siurbimas (arba baldui reikalingas profesionalus valymas). 

Atsižvelgiant į tai, ką matote savo baldo ar kilimo etiketėje, žinosite koks kilimų valiklis ar minkštų baldų valiklis jums yra reikalingas. Tačiau bet kokiu atveju, atlikdami valymą namų sąlygomis, valymą pradėkite mažiausiai matomoje vietoje, kad įsitikintumėte, jog pasirinkta priemonė audinio nesugadins.

Baldus greičiausiai ir efektyviausiai išvalysite į pagalbą pasitelkdami plaunantį dulkių siurblį, kuris puikiai pašalina net ir įsisenėjusias dėmes. Jį taip pat galite naudoti ir kilimų valymui namuose. Kilimams valyti dažniausiai naudojamas specialus Karcher kilimų valiklis, kurį taip pat rasite mūsų asortimente. Prieš valydami baldus ar kilimą drėgnuoju būdu, kruopščiai juos išsiurbkite įprastu siurbliu.

Jeigu plaunančio siurblio namuose neturite, galite pasinaudoti patogia mūsų paslauga plaunamo siurblio nuoma Utenoje!

Vyno, kavos, riebalų dėmių valymas iš baldų ir kilimų

Renkantis valymo valymo priemones ir metodus, taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į pačią dėmę. Paprastai vyno, kavos ar riebalų dėmės atrodo labiausiai bauginančios, tačiau panikuoti nereikėtų. Labai svarbu dėmę valyti iškart, vos nutikus bėdai ir nepalikti jos įsisenėti, tačiau tai daryti taip pat reikia tinkamai. 

Išsipylus bet kokiam skysčiui, jokiu būdu nepulkite jos trinti. Visų pirma, išsiliejusį skystį nusausinkite švaria šluoste ar popieriniu rankšluosčiu, stipriai spausdami iš viršaus. Tuomet jau galite naudoti atitinkamą valiklį, pagelbėti gali ir liaudiškos priemonės – pavyzdžiui, druska, actas bei indų ploviklis. Tačiau su jais taip pat reikėtų elgtis atsargiai, kad nepakenktumėte audiniui.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį