Kačių šlapimo kvapo naikinimas

Gyvūnų dėmių ir kvapų valiklis

Life Miracle
29,99 €
Nėra mokesčio

Puikiai valo ir naikina nemalonius kvapus namuose.  Kačių šlapimo kvapo naikinimas. Šunų, kačių ir kitų gyvūnų kvapo valiklio KONCENTRATAS. Tinka šunų ir kačių paliktų dėmių valymui, kvapų šalinimui (naikinimui), šlapimo kvapo neutralizavimui, apmušalų ir kilimų valymui. Visi šunų ir kačių kvapai, sklindantys iš augintinių tualetų, baldų apmušalų, automobilių salonų ir kilimų, dabar gali būti saugiai ir efektyviai pašalinti. Valykite ir naikinkite kvapus visose namų vietose nesirūpindami dėl nuodingų valiklių likučių. Pašalina kraujo, prakaito, aliejų, žolės, uogų, pomidorų padažo, mokiažo, vaisių dėmes.  Valymo priemonę galima naudoti valant drabužius, automobilio sėdynes, apmušalus, patalynę, gyvūnų guolius… 

Kiekis:  236 ml

Kiekis
Išparduota

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Ar Jums atsibodo toksiškos cheminės priemonės, kurios apsunkina kvėpavimą ir gali sukelti rimtų odos ir kvėpavimo problemų Jums ir Jūsų augintiniams?

 Laikas išbandyti visiškai natūralų netoksišką valiklį, su kuriuo pasieksite tokių rezultatų, apie kuriuos valant su cheminiais valikliais galite tik pasvajoti.

 

  1.    Kokybiškenis ir stipresnis valymas. Valo ir dezodoruoja net sunkiausias dėmes. Enzimai yra ekologiški ir saugūs naudoti namų aplinkoje, nekenksmingi vaikams ir naminiams gyvūnams, tačiau savo stipriu valymu lenkia kenksmingus cheminius valiklius. Ši patentuota kelių fermentų formulė efektyviai veikia vos per kelias minutes, dėmės ir kvapai yra pašalinami molekuliniu lygmeniu ir visa tai be toksinių chemikalų. 

Netoksiškas, ekologiškas ir nesukelia alergijos. Saugus naudoti su spalvotais ir švelniais audiniais, nekenkia vandentiekiui, kanalizacijos sitemoms. STIPRUS KONCENTRATAS iš 236.58 ml koncentrato pagaminama 3,8L stipraus valiklio. Pagaminta JAV!

 

  1.    Neįtikėtinai universalus. Saugiai ir efektyviai valykite dėmes ir kvapus nuo praktiškai visų paviršių. Visiškai pašalina kraujo, prakaito, aliejų, žolės, uogų, pomidorų padažo, makiažo, vaisių, raudono vyno, purvo, kosmetikos ir begales kitų dėmių bei kvapų. Veiksmingai veikia naudojant valyti drabužiams, kilimams, apmušalams, marškiniams, patalynei, automobilių sėdynėms, sauskelnėms iš audinio ir kitiems skalbiamiems audiniams. Saugus valyti naminių gyvūnėlių guolius, tualetus, paukščių narvus ir kt. Natūraliai biologiškai skaidosi, naikina ir pašalina dėmes bei kvapus.

 

  1.    Saugiai pašalina bet kokią dėmę ar kvapą. Valiklis visiškai pašalina kvapus, suskaidydamas ir pašalindamas kvapo sukėlėją, o ne užmaskuodamas jį cheminiu kvapu. Taigi dabar vienu produktu galite pašalinti sunkiai įveikiamas dėmes ir kvapus. Visi šunų ir kačių kvapai, sklindantys iš augintinių tualetų, baldų apmušalų, automobilių salonų ir kilimų, dabar gali būti saugiai ir efektyviai pašalinti. Valykite ir naikinkite kvapus visose namų vietose nesirūpindami dėl nuodingų valiklių likučių.

 

  1.    Daug saugiau Jūsų sveikatai nei toksiški cheminiai valikliai, kuriuos naudojant jie gali patekti į akis, plaučius, kraują, smegenis, ant odos ir į kitus organus. Tai ne tik saugu Jums, bet nepakenks valomiems pavišiams, tokiems kaip: apmušalai, kilimai, drabužiai ir kt. Galite valyti stalviršius ir maisto ruošimo paviršius, nesirūpindami dėl nuodingų likučių.

 

Talpa: iš 236 ml koncentrato pagaminama 3.8 litrai valiklio

Life Miracle

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį