Kūno kvepalai

Mūsų asortimente – kvepalai vyrams, kvepalai moterims, „unisex“ kūno kvepalai internetu! Originalūs kūno kvapai, ieškantiems kažko išskirtinio, neįprasto ir unikalaus, puikiai tiks net išrankiausiam skoniui!

Mes savo klientams siūlome išskirtinius kvapus: itališkus Locherber Milano, prancūziškus Antoine bei ispaniškuosius Cereria Molla 1899

Locherber Milano kūno kvepalai

Prabangūs LOCHERBER MILANO kvepalai internetu! Tai kvepalai moterims ir vyrams,...

Cereria Molla 1899 Kūno kvepalai

Cereria Molla 1899 - tai išskirtinės kokybės kvepalai vyrams ir moterims internetu!...

Antoine kūno kvepalai

"Antoine" - išskirtiniai kūno kvepalai internetu, skirti pedantiškai savo kūnu...

Kvepalai moterims

Mūsų asortimente - išskirtiniai ispaniški moteriški kvepalai, kurių receptai...

Aktyvūs filtrai

Kvepalai pagal asmenybę

Ar kvepalai gali būti madingi? Sakoma, kad žmogaus išvaizdą, jo batus ar rūbus greitai užmirštame, tačiau ne kvapą. Net jeigu jo ir neįsimename tiksliai, bet neabejotinai įsimename tai, kad sutiktasis kvepėjo puikiai! Kaip yra pasakiusi Coco Chanel: „Jūs neturite antro šanso padaryti pirmą įspūdį“. Ne veltui būtent kvepalai dažnai laikomi asmens vizitine kortele, todėl labai svarbu turėti savo kvapą.

Deja, galime pastebėti, kad šiuo laikmečiu dažniau stengiamasi ne išsiskirti, o tarsi vaikomasi kvepalų mados, svarbu gerai žinomi prekių ženklai. Todėl jau nieko nestebina, jeigu kažkurioje šventėje visas moterų būrelis kvepia tais pačiais kvapais. Tiesa, tai yra viena iš didžiausių ir gana dažnų klaidų, kadangi originalūs kvepalai moterims ir vyrams turėtų pabrėžti ir atskleisti jų asmenybę.

Kvepalų kūrėjai netgi teigia, kad tokio skirstymo į vyriškus bei moteriškus nėra, nes kiekvienas turėtų rinktis pagal tai, kas jam tinka ir patinka. Ne paslaptis, kad vis dažniau yra laužomi šie stereotipai, o moterys drąsiai renkasi vyriškus ar „unisex“ kvepalus, ir atvirkščiai. Tačiau nepaisant to, dėl masinės gamybos ir tam tikrų natų dominavimo, kvepalų skirstymas pagal lytis vis dėlto išlieka.

Ką sako kvepalų natos?

Tiek moteriški kvepalai, tiek vyriški susideda iš trijų natų kompozicijos – tai viršutinė, vidurinė (širdies) ir bazinė. Kvapas „skleidžiasi“ nata po natos, todėl dienos ar vakaro eigoje jis nuolat keičiasi. 

Viršutinė nata, dar dažnai vadinama pirmąja nata, juntama vos pasikvepinus ir yra pati stipriausia, nors išlieka ji trumpiausią laiką. Maždaug po 15 minučių viršutinė nata ima blėsti, o maždaug po 30 minučių jos visai nelieka. Todėl didžiausia klaida – rinktis kvepalus iš pirmo papurškimo. 

Išgaravus viršutinei natai, ima skleistis vidurinioji – širdies nata. Šią natą apima pagrindiniai kvapą sudarantys elementai, išliekantys iki kelių valandų. 

Po šios galiausiai ima skleistis bazinė nata, kuri išlieka ilgiausiai, todėl dar vadinama aromato kulminacija. Taigi, kvepalus reikėtų rinktis būtent pagal šią kvepalų natą!

Ką sako kvepalų ingredientai ir ko iš jų tikėtis?

Kvepalų industrijoje naudojami augalinės ir gyvūninės kilmės kvapai. Pastarieji pasižymi labai intensyviu aromatu, todėl vadinami kvapų fiksažais.

Mediena, muskusas, ambra, mira, ylang-ylang, citrusai – labai dažnai pasitaikantys ingredientai kvepalų sudėtyje. Tai vis dėlto, kas jie yra ir kokią turi reikšmę?

Išskiriamos kelios pagrindinės kvapų grupės:

gėlių;

vaisių;

citrusiniai;

medienos;

rytietiški;

prieskonių.

Gėlių kvapų grupė apima bene daugiausiai skirtingų elementų. Kvepaluose dažniausiai sutinkami tokie kvapai kaip rožė, jazminas, pakalnutė, ylang-ylang ir pan.

Vaisių grupėje dažnai rasime avietę, braškę, arbūzą, mangą, obuolį, melioną. Tai pakankamai lengvi, salsvi kvapai, neretai derinami drauge su gėlių aromatais. 

Citrusiniai aromatai išsiskiria kvapu, suteikiančiu gaivos ir lengvumo pojūtį. Čia dominuoja bergamotė, citrina, apelsinas, greipfrutas ir mandarinas.

Medienos kvapai – labai dažnai sutinkamas ingredientas, be kurio tiesiog neįsivaizduojami vyriški kvapai. Čia sutinkami tokie ingredientai, kaip pačiulis, santalas, sandalmedis, muskusas, saldymedis ar kedras. 

Rytietiški aromatai pasižymi sodresniais, sunkesniais kvapais, tačiau nepaisant to, jie tinka ir patinka tiek vyrams, tiek ir moterims. Labiau tinka vakarui nei dienai, taip pat rekomenduojama labiau šaltuoju metų laiku, ne karštą vasarą. Tai labai temperamentingi aromatai, kuriuos jungia muskuso, sandalmedžio, pačiulio, vanilės ir smilkalų kompozicijos. 

Prieskonių kvapai – egzotiškus ir išskirtinius kvapus mėgstančių gerbėjų aromatai. Kalendra, imbieras, šafranas, kardamonas ir net anyžius kvepaluose labai dažnai derinami su gėlių ir vaisių aromatais. 

Žalumynai – gaivos, gamtos ir švaros pojūtį transliuojantys kvapai, itin dažnai naudojami ir namų kvapų bei žvakių kūrimo kompozicijoje. Čia galima užuosti kiparisą, levandą, kedrą, samanas ir rozmariną!

Kvepalai internetu – kaip išsirinkti?

Norėdami kvepalus išsirinkti internetu, turėtumėte paanalizuoti kvepalų natas ir jų ingredientus. Jeigu jau turite pamėgtą savo kvapą ir nenorite pernelyg kardinaliai nukrypti, naujus kvepalus galite rinktis remdamiesi savo turimų kvepalų bazinėmis natomis. 

"Locherber Milano" kvepalai

Prabangūs itališki parfumuoti rankų darbo kvepalai, skirti tiek moterims, tiek vyrams. Tai kvapai, ieškantiems kažko išskirtinai neįprasto ir unikalaus, patenkinsiantys net išrankiausią skonį! 

Kvapų natose – nuo sunkesnių muskuso, pačiulio, ambros iki gaiviųjų jūros dumblių, kedro, samanų ir kiti aromatai.  

"Antoine" kvepalai

Prancūzišku preciziškumu ir išskirtine kokybe pasižymintys vyriški bei moteriški kvepalai, kurių gamybai naudojamos haute couture kokybės žaliavos. 

Tai specialus aukštosios mados žymėjimas Prancūzijoje, kuris priklauso ir Chanel, Christian Dior, Maurizio Galante bei kitiems garsiems dizaineriams.

"Cereria Molla 1899" kvepalai (kūno dulksna)

Tai aukštos kokybės, itin kruopščiai gaminami rankų darbo ispaniški kvapai, kuriuos galima naudoti kaip namų, automobilio kvapą arba kaip kūno dulksną!

Skirtingų kvapų natose – nuo prieskonių, sodraus tabako, sandalmedžio bei ambros iki citrusinių vaisių, kedro, vanilės bei kitos aromatų kompozicijos.

Ir pabaigai – dar viena iš Coco Chanel „auksinių“ frazių: „Kvepalai yra pagrindinis mados aksesuaras, nepamirštamas, nematytas, tas, kuris iš anksto skelbia jūsų atvykimą ir prailgina jūsų išvykimą.“

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį