Skalbimo priemonės

Skalbimo milteliai, skalbimo kapsulės, skysti skalbikliai, audinių minkštikliai, dėmių valikliai – gausus skalbimo priemonių asortimentas baltiems ir spalvotiems rūbams plauti. Unikalūs, prabangaus aromato prancūziški Antoine skalbikliai. Kokybiškos skalbimo priemonės internetu itin žemomis kainomis! 

Skystos skalbimo priemonės

Skystos skalbimo priemonės. Skalbimo gelis skirti spalvotiems ir juodiems drabužiams skalbti. Idealiai tinka...

Skalbimo milteliai

Skalbimo milteliai internetu. Spalvotų rūbų skalbimo priemonės. Universalųs skalbimo milteliai. Skalbimo milteliai...

Skalbinių minkštikliai

Skalbinių minkštikliai rūbams. Dermatologiškai patikrinti skalbimo minkštikliai. Audinių minkštikliai su...

Skalbimo kapsulės rūbams

Skalbimo kapsulės internetu. Greitas valymo priemonių pristatymas į namus. Skalbimo kapsulės spalvotiems rūbams...

Dėmių valikliai ir balikliai

Dėmių valiklis rūbas. Specialiai sukurta formulė padeda efektyviai pašalinti jau įsisenėjusias dėmes, dėmių...

Antoine skalbikliai ir minkštikliai

Išskirtinumas, susipynęs su švara ir prabangiais kvepalais. Tai unikalūs, Prancūzijoje gaminami audinių...

Aromatic •89• skalbikliai ir...

Aromatic •89• skalbikliai ir minkštikliai, skirti įvairiems audiniams, įskaitant...

Aktyvūs filtrai

Kaip išsirinkti skalbimo priemonę?

Rinkoje, kaip ir mūsų asortimente, galima rasti įvairių tipų skalbimo priemonių. Siekiame, kad kiekvienas pirkėjas rastų produktus, geriausiai atitinkančius jų poreikius, todėl Jums siūlome labai platų aukštos kokybės skirtingų rūšių skalbimo priemonių asortimentą. 

Mūsų asortimente – skalbimo priemonės nuo skalbimo miltelių iki skystų skalbiklių ir skalbimo kapsulių, taipogi antialerginiai bei ekologiški produktai.

Vokiška skalbimo miltelių kokybė 

Vokiškos priemonės dažniausiai itin vertinamos dėl aukštos kokybės ir saugios sudėties. Mūsų parduodami skalbimo milteliai lengvai tirpsta vandenyje, minkština vandenį, todėl gerai išsiplauna iš audinių, nepalieka žymių ir nedulka. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl šie milteliai sumažina alergijų tikimybę. Efektyviai veikia net ir žemesnėje temperatūroje, todėl tausoja ne tik audinius, bet ir gamtą.

Kaip tinkamai dozuoti skalbimo miltelius?

Pastebima, kad daugelis žmonių linkę naudoti didesnį kiekį skalbimo miltelių ir skalbti žemesnėje temperatūroje – manydami, kad taip taupoma energija. Deja, tai ne visada geras pasirinkimas, ypatingai naudojant skalbimo miltelius. Žemoje temperatūroje jie ne visuomet ištirpsta, todėl pasilieka audiniuose, o ir skalbimo efektyvumas neretai yra mažesnis. 

Todėl mes rekomenduojame rinktis atvirkštinį variantą – rinktis koncentruotas priemones, naudoti mažesnį jų kiekį ir skalbti ne žemesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Žinoma, kiekvienu atveju būtina atsižvelgti į audinį ir jam taikomas skalbimo rekomendacijas.

Skystų skalbiklių privalumai

Skystas skalbiklis yra puiki birių skalbimo priemonių alternatyva. Lyginant su skalbimo milteliais, jis turi mažiausiai du privalumus, kurie teigiamai įtakoja tiek skalbimo efektyvumą, tiek ir sveikatą. Skystas skalbiklis net ir skalbiant žemesnėje temperatūroje lengvai ištirpsta. Tokiu atveju, priešingai nei milteliai, priemonė nepasilieka audiniuose, nesukelia alergijų jautresnę odą turintiems žmonėms. 

Be to, ne ekologiškuose skalbimo milteliuose yra naudojamas natrio sulfatas, kuris padeda sureguliuoti aktyvių komponentų kiekį. Tiesa, šis ingredientas nėra palankus nei gamtai, nei sveikatai, o skystose skalbimo priemonėse jo nėra.

Kaip naudoti skystą skalbiklį? 

Skystą skalbiklį galima naudoti keliais būdais – jį galima pilti skalbimo metu, taip pat puikiai tinka mirkymui. Šią priemonę galima naudoti ir stipriai suteptiems rūbams vietoje dėmių valiklio, prieš skalbimą tiesiog užpilant ją ant dėmės keliolikai minučių. 

Kur pilti skystą skalbiklį?

Skystą skalbiklį reikia pilti į pagrindiniam skalbimui skalbimo milteliams skirtą skyrelį – II (B). Tačiau daugelis vis dar nežino, kam yra skirti net trys atskiri skyreliai. Taigi, I (A) skyrelis yra skirtas mirkymui ir čia skystos priemonės pilamos retai. Tuo tarpu III (C) – išskirtinai skystų priemonių skyrelis, čia paprastai pilamas skalbinių minkštiklis

Kaip naudoti skalbimo kapsules?

Skalbimo kapsulės – pakankamai nauja, tačiau per gana trumpą laiką daugelio pamėgta skalbimo priemonė. Kapsulės gali būti cheminės arba ekologiškos, dedamos tiesiai į skalbimo būgną. Tai dažnai koncentruotos priemonės, kurių viduje gali būti tiek skysta priemonė, tiek skalbimo milteliai. 

Kuo skiriasi antialerginės ir ekologiškos skalbimo priemonės?

Alergiškiems žmonėms, kūdikiams ir vaikams rekomenduojame naudoti hipoalerginius, ekologiškus skalbimo miltelius ar skalbiklius. Tam puikiai tinka ir skalbimo priemonės kūdikiams. 

Nors tiek ekologiškų, tiek antialerginių skalbiklių sudėtyje nerasime jau minėto natrio sulfato, šios priemonės yra kiek skirtingos. Paprastai antialerginės priemonės taip pat yra be sintetinių kvapų bei kitų alergenų, tačiau jų cheminė sudėtis gali mažai skirtis nuo įprastų skalbimo priemonių. 

O štai ekologiškos skalbimo priemonės pasižymi natūralia sudėtimi. Vietoje sintetinių ingredientų dažnai rasime sodos, kokosų ekstrakto, muilo riešutų ir kitų natūralių medžiagų, kurios nesukelia alergijų ir yra visiškai saugios naudoti.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį