Valymo ir priežiūros priemonės

Valymo priemonės namams ir profesionalams internetu! Mūsų asortimente – nuo kilimų iki tekstilės audinių priežiūros priemonių. Priemonės virtuvės priežiūrai ir valymui, vonios kambario valikliai, langų valymo priemonės bei grindų plovimo ir priežiūros priemonės. Nano apsaugos priemonės namams. Buitinė chemija ir profesionalios valymo priemonės tiesiai į namus!

Baldų valymo priemonės

Medinių, minkštų bei odinių baldų valymo priemonės, kilimų valymo priemonės....

Oro gaivikliai

Oro gaiviklis nuolatos užtikrins malonų kvapą Jūsų namuose, biure ar kitose patalpose....

Skalbimo priemonės

Skalbimo milteliai, skalbimo kapsulės, skysti skalbikliai, audinių minkštikliai, dėmių...

Virtuvės valymo priemonės

Virtuvės valymo priemonės ir virtuvės įrangos priežiūros priemonės internetu!...

Vonios kambario ir sanitariniai...

Mūsų asortimente - kokybiški ir efektyvūs vonios kambario ir sanitariniai tualeto...

Nerūdijančio plieno valymo priemonės

Nerūdijančio plieno valymo priemonės internetu. Valo ir suteikia blizgesį visiems nerūdijančio plieno...

Grindų priežiūros priemonės

Mūsų grindų priežiūros produktų asortimente rasite daug...

Langų valymo priemonės

Langų valymo priemonės internetu pigiau. Koncentruotos valymo priemones veidrodžiams ir stiklams. Ekologiška...

Nano apsauginės dangos

Nano valymo priemonės bet kurį paviršių padengia specialia nano danga, kuri apsaugo jį...

Aktyvūs filtrai

Kad nei viena namų erdvė nebūtų užmiršta, pristatome savo klientams platų valymo priemonių asortimentą! Juk universalus valiklis – tai tik kraštutinis ir laikinas sprendimas. Atskiroms namų erdvėms ir daugeliui paviršių reikalinga išskirtinė priežiūra, todėl būtinos skirtingos priemonės. Savo klientams galime pasiūlyti tiek cheminius, tiek ekologiškus valymo produktus, o iš siūlomo prekių asortimento išskirti keletą pagrindinių valymo priemonių grupių.

Nerūdijančio plieno paviršių priežiūra

Nerūdijančio plieno valiklis švelniai valo ir nebraižo paviršiaus, kas yra ypatingai svarbu prižiūrint tokio tipo paviršius. Lengvai pašalina pirštų antspaudus ir net įsisenėjusias dėmes nuo šaldytuvo, garintuvo, mikrobangų krosnelės, kavos aparato bei kitų prietaisų. 

Šie valikliai naudojami ne tik buityje, bet ir profesionaliai priežiūrai viešbučiuose, SPA, prekybos centruose. Naudojami liftų, nerūdijančio plieno popierinių rankšluosčių laikiklių, muilo dozatorių bei kitų metalinių paviršių valymui. Valo, apsaugo ir sugrąžina plieno paviršiams tobulą blizgesį.

Virtuvės valymas ir priežiūra

Virtuvė – viena iš daugiausiai priežiūros reikalaujančių namų erdvių, kurioje skirtingų paviršių ir prietaisų yra daugiausiai. Ypatingai daug priežiūros ir valymo pareikalauja viryklės, orkaitės, grotelių priežiūra, kuriems reikalinga skirtinga buitinė chemija. Bet kuriuo atveju prioritetas – atrasti priemones, kurios valytų net įsisenėjusias riebalų dėmes, degėsius ir kitus nešvarumus. 

Šioje kategorijoje – riebalų, kaitlenčių, orkaičių valikliai, nukalkinimo skystis prietaisams ir paviršiams. Taip pat ir kanalizacijos, indaplovių valymo priemonės efektyviai ir lengvai virtuvės priežiūrai! 

Vonios kambario valymas ir priežiūra

Vonios kambarys – tikriausiai antra erdvė po virtuvės, kurios priežiūrai, valymui ir priemonėms skiriame daugiausiai dėmesio ir laiko. Vonios valikliai dažniausiai sudaro taip pat nemenką priemonių, skirtų vonios, dušo bei maišytuvų priežiūrai, asortimentą. 

Priklausomai nuo santechninės įrangos pasirinkimo, svarbiausią vaidmenį vaidina keli produktai: vonios, klozeto valymo priemonės, efektyvus dušo kabinos valiklis bei kalkių valiklis. Be šių priemonių vonios kambario priežiūra tikriausiai neįsivaizduojama.

Grindų valymas ir priežiūra

Grindų valymas yra neišvengiamas, o neretai dar ir kyla klausimas, kaip teisingai prižiūrėti grindis? Šiandien grindų dangos asortimentas toks platus, kad net ir tuose pačiuose namuose dažnai galima rasti net keletą jų tipų. Natūralaus medžio grindys, vinilas, laminatas, akmens masės, marmuro ar kitos plytelės. Natūralu, kad kiekvienoms grindims reikalinga skirtinga priežiūra ir skirtingos priemonės.

Mūsų asortimente skirtingoms grindų dangoms – skirtingos grindų valymo priemonės: vinilinių grindų priežiūrai, grindų plytelių, marmuro valymui. Taip pat grindų vaškas, parketo atnaujinimo priemonės, grindų apsauga.

Langų valymas

Langų valymas – bene labiausiai varginantis ir ypatingo kruopštumo pareikalaujantis procesas. Tiesa, kad langai spindėtų nepriekaištinga švara, kartais vien kokybiškos ir efektyvios langų valymo priemonės nepakanka. Norint išvalyti labai didelius ar aukštai esančius langus, neretai tenka ieškoti papildomos pagalbos. 

Siekdami palengvinti ir pagreitinti Jūsų langų valymą, siūlome išbandyti šiuolaikinį valymo būdą ir pasinaudoti mūsų paslauga – langų valymo roboto nuoma Utenoje

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį