Nano apsauginės dangos

Nano danga namams, automobiliui, avalynei | AMG chemija

Nano valymo priemonės bet kurį paviršių padengia specialia nano danga, kuri apsaugo jį nuo nešvarumų kaupimosi ir palengvina paviršių valymą. Nano priemonės suteikia apsaugą avalynei, tekstilei, odai ir kitiems vandenį įgeriantiems audiniams nuo drėgmės, purvo ir kito neigiamo išorės poveikio. Mūsų asortimente – taip pat ir nano dangos, skirtos apsaugoti dušo stiklą, vonios maišytuvą, kaitlentę, net automobilio stiklus ar kėbulą. Įsigykite internetu!

Aktyvūs filtrai

Nano danga automobilių kėbului

Bazinė kaina 25,69 € -3,00 € Kaina 22,69 €
Universali nano danga kėbului, skirta automobilio išorės apsaugai nuo neigiamo aplinkos poveikio. Nano  produktas ne tik suteiks papildomo...

Nano danga automobilio kėbului

Bazinė kaina 13,99 € -1,50 € Kaina 12,49 €
Nano danga kėbului paremta naujausiais pasiekimais nano dangų srityje: priemonė išlieka ilgiau nei įprastos kėbulo vaškavimo, poliravimo...

Kas yra nanotechnologija ir kaip veikia nano danga?

Tai yra speciali technologija, panaudojant itin mažas nano daleles, kurių skersmuo yra maždaug 80 tūkst. kartų mažesnis už žmogaus plauko storį.  Tam, kad būtų paprasčiau įsivaizduoti nano dalelės dydį, galima palyginti futbolo kamuolį su Žemės planeta. 

Nano dangų sudėtyje gali būti skirtingų dalelių mišinys, kuris skiriasi priklausomai nuo to, kam ši danga yra skirta. Paprastai tai – keramikos, deimanto, stiklo ir net sidabro mišinys, kurio skiedžiamoji medžiaga gali būti vanduo arba alkoholis. 

Nano dalelių danga yra visiškai saugi, o ja apdorotas paviršius veikia tarsi lotoso lapo paviršius, kuris nesugeria drėgmės. Bet koks paviršius, ar tai būtų stiklas, keramika, ar automobilio kėbulas, nors ir atrodo lygus, iš tiesų toks nėra. Kiekvienas paviršius turi mikro poras, kurios sulaiko vandenį, nešvarumus, todėl ilgainiui tokį paviršių vis sunkiau nuvalyti ir nešvarumai kaupiasi greičiau. Nano dalelių dėka sukuriama danga tarsi tinklelis, kuris užpildo poras, todėl nuo tokio paviršiaus vanduo ridenasi tarsi kamuoliukai. 

Kam gali būti naudojamos nano dangos?

Mūsų asortimente galite rasti nano dangas, skirtas namams, avalynei bei automobiliui. Priklausomai nuo jų paskirties, skiriasi šių produktų sudėtis, todėl kiekvienu atveju produktą rekomenduojame naudoti pagal gamintojo rekomendacijas ir paskirtį. Kitaip tiesiog nesulauksite norimo rezultato, o dar blogiau – galite pakenkti ir pačiam paviršiui.

Nano produktai buičiai. Nano danga namams yra laikoma tikra XXI a. revoliucija, galinti sutaupyti net iki 80 % valymui skirto laiko. Vieni iš populiariausių buityje naudojamų produktų – tai nano danga dušo kabinoms, stiklams, veidrodžiams, kaitlentėms bei viryklėms. Tačiau plačiai naudojama ir medienai, akmeniui, metalui ir kitiems paviršiams.

Nano produktai avalynei. Nano batų impregnantas – tai dar vienas unikalus nano produktas, suteikiantis avalynei ilgaamžiškumo ir padedantis išlaikyti puikią batų išvaizdą ilgesnį laiką. Šios priemonės yra ilgalaikės, todėl kurį laiką batų priežiūra būna itin paprasta ir nereikalauja papildomos priežiūros. Tokiu būdu impregnuota avalynė tampa atspari vandeniui, purvui bei druskoms, todėl dėmes padeda užmiršti ilgam.

Nano produktai automobiliui. Nano danga automobilio stiklams – tai ne vien tik estetinis privalumas. Šia danga padengti automobilio stiklai sukuria geresnį matomumą, kadangi lyjant lietui ir veikiant priešpriešiniam vėjui, vanduo tiesiog nustumiamas nuo stiklo paviršiaus. Be to, ant tokio stiklo mažiau kaupiasi nešvarumai, lengviau pašalinamos vabzdžių liekanos, net ledas.

Nano danga automobilio kėbului yra atspari karščiui ir sukuria puikią apsaugą nuo korozijos, užpildo smulkius įbrėžimus. Be to, sukuriamas apsauginis sluoksnis, neleidžiantis kauptis nešvarumams, ant tokio paviršiaus nesusilaiko vanduo bei druskos. Tai ne tik palengvina automobilio plovimą, tačiau užtikrina ilgalaikį blizgesį bei apsaugo kėbulą nuo dulkių bei UV spindulių. 

Paprastai tokia danga tinka taip pat ir motociklams bei laivams. Teigiama, kad pastaruosius padengus tokia danga, pasiekiamas didesnis plaukimo greitis. 

Kokie yra padengimo ypatumai?

Vienas iš svarbiausių dalykų – tai nano dangų naudojimas tiems paviršiams, kurie yra nurodomi gamintojo. Nerekomenduojame naudoti vieno gaminio visiems paviršiams. Net jei tai yra universali priemonė, rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, kokiems paviršiams ji skirta.

Prieš panaudojant priemonę labai svarbu, kad paviršius būtų sausas ir švarus, todėl būtina pašalinti riebalus ir kitus nešvarumus. Šalinant nešvarumus nereikėtų naudoti priemonių alkoholio pagrindu, kadangi jos gali pabloginti nano dangos sukibimą ir formavimąsi. 

Labai svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo nurodytas padengimo instrukcijas ir jų laikytis. Šiuo atveju svarbus ne tik paviršių paruošimas, padengimas, tačiau ir produkto kiekis atitinkamam paviršiui bei dangos kietėjimo trukmė. Padengus paviršių atitinkama priemone privalu leisti jai tinkamai sukietėti, nuo to priklausys šios dangos efektyvumas ir tarnavimo laikas.

Kokia padengtų paviršių priežiūra?

Nano produktu padengtiems paviršiams nerekomenduojama naudoti agresyvių valymo priemonių. Paprastai šių paviršių valymas reikalauja ypatingai minimalios priežiūros, todėl dažniausiai pakanka tik vandens. Tačiau, jeigu reikalinga, galima naudoti specialias priemones, geriausia be tensidų, arba nano šluostes, kurios efektyviai valo ir nesunkiai pašalina nešvarumus.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį