Priemonės nuo uodų (repelentai)

Priemonės nuo uodų ir vabzdžių (repelentai) | AMG chemija

Mūsų asortimente - tik veiksmingos priemonės nuo uodų internetu! Thermacell repelentai - puiki apsauga ne tik nuo uodų, bet ir musių bei kitų įkyrių ir kandančių vabzdžių, kad buvimas gamtoje sietųsi tik su geromis emocijomis, o ne taptų nepakenčiamas!

Elektroniniai prietaisai nuo uodų komplektuojami su keičiamu papildymu, puikiai tinka tiek namų kieme, tiek gamtoje stovyklaujant, žvejojant ar medžiojant! 

Aktyvūs filtrai

Atėjus pavasariui, o ypač vasarai, labai daug laiko praleidžiame gamtoje stovyklaudami, žvejodami, medžiodami ar tiesiog leisdami laisvalaikį namų terasoje ar prie baseino. Ne paslaptis, kad didelę dalį malonumo atima nuolatos atakuojantys kraujasiurbiai, kuriems siūlome mesti iššūkį!

Neabejojame, kad jums reikalingos veiksmingos priemonės nuo uodų lauke, todėl pristatome dviejų tipų novatoriškas ir efektyvias uodų atbaidymo technologijas:

1. Dujomis varomi Thermacell® prietaisai nuo uodų, kurie atbaido uodus, sukurdami net iki 29 m2 apsauginę zoną.

Ši Thermacell® zonos atbaidymo technologija leidžia pamiršti losjonų ar purškalų poreikį ir sustabdyti uodus, dar prieš jiems sukeliant nepatogumų.

Su dujų kasete, kuri veikia iki 12 valandų, ir 3 veikliųjų medžiagų plokštelėmis, kurių kiekviena veikia iki 4 valandų, Thermacell® siūlo visišką apsaugą nuo uodų!

2. Įkraunamas Thermacell® E-55 repeleris.

Šis elektrinis prietaisas nuo uodų, yra išskirtinis tuo, kad jam nereikalingas elektros lizdas, o jo pilnai įkrauta baterija veikia iki 5,5 val. Pilnai pasikrauna per 5 valandas, veikia ir kraunamas.

E serijos uodus atbaidantis prietaisas yra draugiškas aplinkai ir efektyvus, jį patogu pasiimti su savimi rankiniame bagaže keliaujant. Papildymas veikia net iki 40 valandų.

Apskritai Thermacell® prietaisus naudoti labai paprasta ir patogu!

Thermacell® technologija

Dujomis varoma Thermacell® technologija naudoja šiluma aktyvuojamą tabletę, kuri sukuria nematomą, bekvapę apsaugos nuo uodų zoną. Šie įrenginiai maitinami maža dujų kasete, kuri užtikrina garinimo procesui reikalingą šilumą. Po grotelėmis yra lengvai keičiama veikliųjų medžiagų plokštelė, kuri yra impregnuota specialia patentuota veikliąja medžiaga. Repelentai nuo uodų iš veikliųjų medžiagų, plokštelės šilumos pagalba yra paskleidžiami į orą ir suformuoja ~20m² apsauginę zoną. Šis repelentas nuo uodų, aletrinas, yra sintetinė natūralaus repelento, pagaminto iš chrizantemų augalų, kopija.

Butano dujų kasetė veikia ~12 val., veikliųjų medžiagų plokštelė ~4 val.

Elektra ir dujomis varomų prietaisų privalumai

Thermacell® dujomis veikiantis ir elektra įkraunamas uodų atbaidymo prietaisas turi daug pranašumų, lyginant su kitais kraujasiurbių atbaidymo būdais, tokiais kaip purškalai, losjonai ar dvokiančios žvakės bei deglai. Geriausias to įvertinimas – daugybė patenkintų klientų, įsitikinusių šių prietaisų veiksmingumu:

 • Pramogos lauke be erzinančių uodų
 • Efektyvi apsauga nuo uodų, juodųjų musių ir kitų skraidančių vabzdžių
 • Net iki 29 m2 apsaugos nuo uodų zona
 • Jokių purškalų, losjonų ar cheminių repelentų
 • Jokios atviros liepsnos
 • Tylus ir bekvapis, be DEET
 • Lengvas naudojimas ir paprastas veikimas
 • Nereikalauja priežiūros, po naudojimo valyti nereikia
 • Veiksmingos priemonės nuo uodų lauke, kurias galima saugiai palikti be priežiūros
 • Žibintuose esantys šviesos diodai užtikrina saugų aplinkos apšvietimą
 • Kompaktiškas, patvarus dizainas
 • Suveikia per keliolika minučių, suteikia apsaugą keletą valandų
 • Įkraunama E-55 repelerių baterija veikia iki 5,5 valandų, papildymas – iki 40 valandų
 • Dujomis veikiantis prietaisas nuo uodų veikia iki 12 valandų, papildymas – iki 48 valandų

Įsitikinkite ir jūs!

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį