Rankų muilas

Kietas, skystas rankų muilas | AMG chemija

Skirtingomis pakuotėmis įvairios talpos skystas rankų muilas internetu! Skystas muilas rankoms su glicerinu bei išskirtiniais aromatais pasižymintys prabangūs prancūziški produktai namams. Biurams bei visuomeninės paskirties objektams skirtas dezinfekcinis muilas bei švelnaus veikimo antibakterinis muilas rankoms, Tork muilas dozatoriams.

Aktyvūs filtrai

Rankų plovimas – neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, kurį per dieną atliekame daugybę kartų. Priklausomai nuo to, kokius produktus naudojame rankų plovimui, tai gali būti ne tik naudinga, bet ir žalinga. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į muilo sudėtį. 

Kokį rankų muilą pasirinkti? 

Skystas muilas, lyginant su kietuoju, yra higieniškesnis bei labiau drėkina rankų odą. Žinoma, tai priklauso ir nuo muilo sudėties, reikėtų vengti šarminių bei stiprių cheminių valiklių ir naftos produktų turinčių muilų. Šios medžiagos suardo apsauginį lipidinį sluoksnį, saugantį odą nuo įvairių bakterijų, virusų bei žalingo aplinkos poveikio.

Taip pat nėra įrodyta, kad antibakterinis ar dezinfekcinis muilas yra efektyvesni už įprastą. Juos reikėtų naudoti tik išskirtiniais atvejais (lankant, slaugant ar dirbant su ligoniais, sergant virusinėmis infekcijomis). Reguliariai ir teisingai plaunant rankas, kasdieniam rankų plovimui buityje visiškai pakanka įprasto muilo.

Vertėtų rinktis produktus, kurių sudėtyje yra vitaminų A, D, E, praturtintus glicerinu, pantenoliu ir įvairiais aliejais. Mes taip pat didelį dėmesį teikiame produktų saugumui, todėl mūsų asortimente tik aukštos kokybės gaminiai. 

Tame tarpe ir Compagnie de Provence produktai, išsiskiriantys ne tik prabangiais prancūziškais aromatais. Šis skystas rankų muilas yra praturtintas augaliniais Provanso aliejais, taukmedžio sviestu, glicerinu bei vitaminu E. Muilo gamyboje nenaudojami jokie sintetiniai dažikliai bei gyvulinės kilmės riebalai. Natūralus muilas leidžia ne tik tinkamai rūpintis savo oda, tačiau ir tausoti gamtą, tinka veganams. 

Kaip teisingai plauti rankas?

Rankas reikėtų plauti tada, kai to reikia – prieš valgį, pasinaudojus tualetu, grįžus iš parduotuvės, kiemo ar pan. Tai daryti reikėtų šiltu tekančiu vandeniu ir muilu, ne trumpiau 20 sekundžių.

Neplauti rankų karštu vandeniu, ypatingai, jeigu rankos yra šaltos, kadangi plečiasi kapiliarai, oda gali sudirgti, atsirasti odos paraudimai.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį