Kvepiančios žvakės

Kvepiančios žvakės internetu! Mūsų asortimente visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. Ilgai degančios namų aromatinės žvakės gaminamos iš natūralaus augalinio vaško be parafino. Greitas pristatymas ir patogus apsipirkimas internetu.

Locherber Milano kvapnios žvakės

„Locherber Milano“ kvapnios žvakės – tai kokybiški itališko kvapo ir dizaino...

Cereria Molla 1899 žvakės namams

Cereria Molla 1899 kvepiančios žvakės namams kuriamos tik iš natūralių, gamtoje...

Aktyvūs filtrai

Aromatinės žvakės deginimas namuose daugeliui yra kasdienis ritualas, apgaubiantis namus maloniu aromatu, suteikiantis jaukumo bei romantikos. Tai padeda atsipalaiduoti, nuraminti emocijas ir protą, itin svarbus atributas meditacijos metu, tačiau vertėtų neužmiršti ir sveikatos.

Visų pirma, namuose deginamoms žvakėms reikėtų parinkti ne tik saugią vietą jų naudojimui, bet ir atkreipti dėmesį iš ko jos pagamintos. Deja, ne visi ingredientai, iš kurių gaminamos kvapnios žvakės, yra saugūs sveikatai. 

Kokių žvakių namams reikėtų vengti?

Reikėtų vengti gaminių, kurių gamyboje naudojamos organinės kilmės cheminės medžiagos, sintetiniai kvapai. Šios degdamos į aplinką išskiria toksiškas medžiagas, sukeliančias kvėpavimo takų ligas. Taip pat namuose nereikėtų deginti ir parafino bei gelinių žvakių, nes jų gamybai pasitelkiami naftos produktai. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra kvepiančios žvakės, ar ne, degant jos išskiria sintetines medžiagas, pasižyminčias kancerogeninėmis savybėmis. 

Į kvėpavimo takus patekusios tokios kenksmingos medžiagos ilgainiui gali sukelti ne tik kvėpavimo takų ligas, bet ir kur kas rimtesnius sutrikimus. Gali būti pažeistas imunitetas, sutrikdyta nervų sistemos veikla ar sukelti net vėžinius susirgimus. Net ir trumpalaikis tokios namų žvakės naudojimas gali itin nepalankiai paveikti alergiškų šeimos narių sveikatą.

Kokias žvakes namams rinktis?

Rinkitės tik natūralaus pagrindo – bičių ar augalinio vaško žvakes su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis, pavyzdžiui, natūraliais eteriniais aliejais. Pastarieji ne tik skleidžia malonų kvapą, tačiau atitinkamai veikia prieš įvairius virusus bei pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Mes didelį dėmesį skiriame savo klientų gerai savijautai bei sveikatai, todėl atsakingai renkamės jiems siūlomus produktus. Mūsų asortimente – tik aukštos kokybės gerai žinomų gamintojų Cereria Molla 1889 bei Locherber gaminiai, kurie tuo pačiu yra ir puikus kambario aksesuaras! Saugios, iš natūralių aliejų ir natūralaus augalinio vaško gaminamos rankų darbo kvapnios žvakės, suteiks jūsų namams neabejotinai išskirtinį aromatą. 

Kaip išsirinkti kvapą?

Kvepiančios žvakės aromatas yra labai svarbus aspektas, kurį išsirinkti kartais gali pasirodyti labai sunku. Renkantis kvapą svarbu neužmiršti, kad uoslė yra vienas jautriausių žmogaus pojūčių, o kvapas – labai individualus dalykas. Namų kvapai gali ne tik patikti, bet ir erzinti, todėl ypatingai svarbu atsižvelgti ir į kitus šeimos narius. 

Kvapą rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į namų erdvę, į tai, kokį poveikį suteikia žvakėje esantys eteriniai aliejai ir kvapai. Atkreipkite dėmesį, kad vieni iš jų – tonizuoja, sužadina pojūčius, pakelia nuotaiką. Tokia žvakė puikiai tiks darbo kambaryje, bendrose namų erdvėse – svetainėje, hole. Tuo tarpu kiti – ramina, atpalaiduoja, nuima įtampą, šios puikiai tinka po sunkios darbo dienos, gali būti naudojamos miegamajame. Tačiau čia pernelyg piktnaudžiauti kvapais nereikėtų, svarbu jaustis komfortiškai, kad kvapai netrikdytų miego. 

Mūsų el. parduotuvėje – subtilaus minimalistinio dizaino žvakės namams, kurios ne tik papuoš bet kokio stiliaus namų interjerą, tačiau ir suteiks įsimintiną aromatą!  

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį