Kvepianti žvakė

Kvepianti žvakė "Grapefruit & Bay" 230 g

Cereria Molla 1899 žvakė "Grapefruit & Bay"
34,00 €
Nėra mokesčio

Cereria Molla 1899 kvepiančios žvakės kuriamos tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų - iš aukštos kokybės augalinio sojų vaško bei pabaigiamos medvilnine dagtimi be švino.

,,Grapefruit & Bay" kvepianti žvakė - greipfruto aromatu nukelia mus į neprilygstamą vasarą egzotiškoje ir saulėtoje šalyje, o saldžiųjų raudonųjų vaisių bei gervuogių ir rūgštinės natos energija pripildo bet kurią erdvę. 

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Cereria Molla 1899 produktai – tai ilgų metų rankų darbo ir kryptingo judėjimo rezultatas. Švelnios ir aiškios linijos, tamsių ir šviesių spalvų kontrastas – tai subtilaus ir klasikinio dizainas, atsispindintis kiekviename unikaliame produkte, kurių sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų.

,,Grapefruit & Bay" kvepianti žvakė - greipfruto aromatu nukelia mus į neprilygstamą vasarą egzotiškoje ir saulėtoje šalyje, o saldžiųjų raudonųjų vaisių bei gervuogių ir rūgštinės natos energija pripildo bet kurią erdvę. 

Pagrindinės kvapų natos: gaivusis greipfrutas, saldieji raudonieji vaisiai ir gervuogės, lauro lapai, santalas ir vetiverijos.

Cereria Molla 1899 natūralios kvepiančios žvakės gaminamos iš aukštos kokybės augalinio sojų vaško bei pabaigiamos medvilnine dagtimi be švino. Tokiu būdu, žvakės skleidžia kokybiškos ir natūralios sudėties aromatą, kuris švelniai kuria ir spalvina unikalią namų aurą.

Šios žvakės namams yra supilstytos į subtilius stiklinius indelius, kuriuos puošia švelnaus medžio dangteliai. Klasikinis dizainas ir Ispanijos krašto įkvėpti kvapai užpildys tuščias namų erdves ir skleis malonią šilumą bei jaukumą.

Cereria Molla 1899 – tai ispanų šeimos įkurtas žvakių ir namų kvapų verslas, šiandien skaičiuojantis daugiau nei 100 metų. Tradiciškai gaminamos rankų darbo žvakės išliko esminiu šio prekinio ženklo principu iki šiol, tačiau nesustojantis produkcijos tobulinimas ir pasiūlos augimas – tai ne vienos šio verslo šeimos kartos indėlis.

Išlikdami ištikimi iš kartos į kartą perduodamoms tradicijoms ir palaikydami gamtos tausojimo idėją, Cereria Molla 1899 žvakių ir namų kvapų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų, o kvapų įvairovė rezonuoja Viduržemio jūrą supančius kalnus ir bangas žadinantį vėją.

Cereria Molla 1899 žvakė "Grapefruit & Bay"
2 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį