Kosmetinės veido kaukės, serumai ir aliejai

Kosmetinės veido kaukės - Veido serumai ir aliejai

Mes atsakingai renkamės tiekėjus ir visą dėmesį skiriame produktų bei ingredientų, kurie naudojami asmens priežiūros ar odos gaminiuose, saugumui. Todėl mūsų asortimente – tik aukštos kokybės kosmetinės veido kaukės, serumai bei aliejai, kurių sudėtyje didžioji dalis ingredientų yra natūralios kilmės! 

Aktyvūs filtrai

Veido serumai neskirstomi pagal odos tipus, kadangi tai kasdienė kosmetinė priemonė, kuri skirta tam tikroms odos problemoms bei trūkumams spręsti. Natūralus veido serumas ypatingas tuo, jog savo sudėtyje turi daug veikliųjų medžiagų – vitaminų, antioksidantų, augalų rūgščių, ekstraktų, peptidų. Atskiruose produktuose jie sudaro net iki 80 proc. visų ingredientų ir jų užduotis – pasiekti giliuosius odos sluoksnius.

Tai viena svarbiausių veido priežiūros priemonių, siekiant sustabdyti odos senėjimo procesus, išspręsti papilkėjusios odos, pigmentacijos bei dehidratacijos problemas, sugrąžinti skaistumą. 

Kaip ir kada naudoti veido serumą?

Veido serumas paprastai rekomenduojamas nuo 25 metų amžiaus. Dėl itin žalingo ir užteršto aplinkos poveikio, ne visai natūralių ir sveikų maisto produktų, kai kuriais atvejais poreikis naudoti serumą gali kilti ir anksčiau.

Serumo naudojimas. Serumas yra tepamas ryte ir vakare iškart ant švariai nuplautos ir tonizuotos veido odos (prieš kremą):

Veido prausiklis pagal odos tipą -> Tonikas -> Veido serumas pagal problematiką -> Veido kremas pagal odos tipą.

Priklausomai nuo to, ar naudojamos priemonės yra vienos linijos, veido kremas gali būti tepamas iškart po serumo arba praėjus kuriam laikui. Vienos linijos produktai paprastai tepami vienas paskui kitą, vos įsigėrus prieš tai užteptam produktui. Tuo tarpu, naudojant skirtingų gamintojų produkciją, gali būti rekomenduojama palaukti 10-15 minučių, prieš tepant kitą.

Kokį serumą naudoti?

Jo pasirinkimas priklauso nuo to, kokią odos problemą siekiama išspręsti - odai trūksta drėkinimo, stangrumo ar erzina ryškėjantys senėjimo požymiai.

Nepaisant to, koks yra odos tipas, odai visuomet reikalinga drėgmė. Net ir riebi oda gali būti dehidratuota, todėl labai dažnai vien veido kremo odos priežiūroje neužtenka. Pigmentacijos problemoms spręsti rekomenduojamos priemonės, sudėtyje turinčios vitamino C. Jas, kaip ir produktus su retinoliu, glikolio rūgštimi, geriausia naudoti vakare, o dienos metu būtinas dieninis kremas su SPF apsauga.

Kodėl nereikėtų serumo naudoti vietoje kremo?

Serumas veidui negali atstoti įprastų odos priežiūros priemonių. Nors kartais gali pasirodyti, jog pakanka tik šio produkto, vis dėlto geriausia, kai jis naudojamas kartu su kremu, bet ne vietoje kremo! Veido kremas yra naudojamas pagal odos tipą, o serumas tik sustiprina jo poveikį. Be to, kremas "užrakina" serumą odos viduje ir taip padidina jo efektyvumą. 

Mes rekomenduojame naudoti vienos linijos produktus. Tai užtikrina geriausią rezultatą bei padeda išvengti nepageidaujamų reakcijų tarp skirtingų gamintojų naudojamų ingredientų.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį