Ekologiškos skalbimo priemonės Tangent GC

Ekologiškos skalbimo priemonės internetu - Tangent GC

Ekologiškos skalbimo priemonės – tai aukščiausios kokybės drabužių priežiūros produktai, visiškai nesusiję su chemijos pramone. Natūralūs skalbikliai, suteiksiantys jūsų drabužiams ilgaamžiškumą. Tangent GC – tai ekologiški ir veganiški produktai. Tyrimuose neatliekami bandymai su gyvūnais, o gamyboje nenaudojami iškastiniai ištekliai. Sudėtyje nėra dažiklių, konservantų ar cheminių naftos produktų, o pakuotės gaminamos iš bioplastiko. Pagaminta Švedijoje.

Aktyvūs filtrai

Kodėl natūralios skalbimo priemonės?

Šeimos kone kasdien naudoja skalbimo priemones, kurių daugelio sudėtyje galima rasti bent 10, o kai kuriais atvejais ir 20, įvairių skirtingų cheminių medžiagų. Tai veikliosios paviršinio aktyvumo medžiagos (PAM), fosfatai, balikliai, chloro junginiai bei kvapikliai. Visos šios medžiagos neabejotinai neigiamai veikia žmogaus sveikatą ir aplinką. Sukelia alergijas, veikia vidaus organus, kenkia aplinkai.

Labai dažnai žmonės mano, jog jeigu nuo priemonės neberia, tai ši yra tinkama ir nekenksminga. Tačiau neigiamas poveikis nebūtinai pasireiškia vizualiai – alergijomis. Pavyzdžiui, nustatyta, kad PAM neigiamai veikia baltymų, riebalų, angliavandenių apykaitą, svarbiausių fermentų aktyvumą. Labiausiai reikėtų vengti anijoninės kilmės PAM, kurios yra itin agresyvios ir kaupiasi žmogaus kepenyse, smegenyse ir kituose vidaus organuose kaip toksinai. Kitos cheminės medžiagos veikia panašiai.

Kodėl Tangent GC?

Tausodami savo klientų sveikatą ir aplinką, mes rekomenduojame ekologiškas skalbimo priemones, kuriose nėra cheminių priedų – dažiklių, kvapiųjų medžiagų bei konservantų! Jose nėra žmogui ir aplinkai kenksmingų bei toksiškų medžiagų – kancerogenų, mutagenų, jie nesikaupia organizme, tinka ypač jautrią odą turintiems žmonėms.

Tai yra skystos skalbimo priemonės - skystas skalbiklis ir skystas skalbinių minkštiklis, todėl labai patogu dozuoti. Net ir panaudojus didesnį kiekį, priešingai nei įprasti skalbimo milteliai, nepasilieka audiniuose, nedulka.

Ekologiškas skalbiklis neveikia: tiesa ar mitas?

Neretai tenka girdėti atsiliepimus, kad ekologiškos priemonės neišplauna dėmių ir yra neveiksmingos. Tačiau tiesa slypi kiek kitur – ne priemonės dažniausiai yra to priežastis, o pačios dėmės. Šiuo metu maisto pramonėje ir kitur naudojami ingredientai yra neaiškios kilmės, paliekantys dėmes, kurias sunkiai įveikia net ir cheminės priemonės. Todėl natūralių skalbiklių keiksnoti nevertėtų. 

Klaidinga manyti, kad didesnis priemonių kiekis gali pagerinti situaciją. Iš tiesų ne priemonės kiekyje yra esmė, tuo tarpu naudojant nesaugias priemones toks sprendimas tik padidina riziką sau pakenkti. Didesnį kiekį naudoti reikėtų tik labai suteptiems skalbiniams. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad priemonėse būtų kuo daugiau saugių veikliųjų medžiagų ir mažiau cheminių ingredientų. 

Naudingi liaudiški patarimai

Skalbinius rekomenduojama skalbti ne žemesnėje kaip 60°C temperatūroje. Vandens minkštinimui ir spalvos išsaugojimui naudoti įprastą druską – ją berti tiesiog į skalbyklės būgną prieš skalbiant. Pašalinti dėmes padeda actas, o audinių baltumą sugrąžinti – keletas šaukštų valgomosios sodos arba citrinos sulčių. 

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį