Virtuvės valymo priemonės

Virtuvės valymo priemonės ir virtuvės įrangos priežiūros priemonės internetu! Mūsų asortimente priemonės virtuvės priežiūrai ir valymui: indų plovimo priemonės, kepsninių, kaitlenčių, orkaičių valikliai, keramikinių viryklių bei indaplovių priežiūros priemonės. Buitinė chemija ir profesionalios valymo priemonės tiesiai į namus!

Grilių, kaitlentčių, orkaičių valikliai

Priemonės skirta riebalams bei stipriems teršalams valyti nuo viryklių, orkaičių, grilių, kepimo formų,...

Nukalkinimo priemonės

Efektyvus ir greitas kalkių šalinimas iš kavos aparų, arbatinukų, indaplovių, skalbimo mašinų. Nukalkinimo...

Riebalų valikliai

Degėsių ir riebalų valikliai virtuvėje. Virtuvės plytelių ir kitų paviršių valymas. 

Kanalizacijos valymo priemonės

Kanalizacijos kamščių valymo priemonės, išvalo vamzdžius. Naikina įvairius susidariusius nešvarumus...

Įrangos valymas

Nerūdijančio plieno valymo priemonės. Pirštų anspaudų nuvalymas. Blizginimas ir poliravimas vario, nerūdijančio...

Indų plovimo ir indaplovių priemonės

Platus indų plovimo ir indaplovių priemonių pasirinkimas. Ekologiškos indų...

Aktyvūs filtrai

Virtuvės priežiūra visiems asocijuojasi su nepriekaištinga švara ir tvarka. Joje mus pasitinka rytinis kavos ar arbatos puodelis, čia šeimos nariai nemažai laiko praleidžia ruošdami pietus bei vakarienę. 

Tai namų erdvė, kuri reikalauja daugiausiai priežiūros vien dėl joje esančių daugybės skirtingų paviršių ir buitinių prietaisų. Paprastai vien virtuvinių spintelių paviršius sudaro kone didžiausią dalį viso virtuvės ploto, o kur dar viryklė, orkaitė, šaldytuvas ir kita buitinė technika. Kiekvienas paviršius ir prietaisas reikalauja gana dažno valymo bei idealios higienos, o tai pasiekti galite naudodami kokybiškas valymo priemones namams. 

Orkaitės priežiūra: įsisenėjusių riebalų valymas

Jeigu savo virtuvėje neturite orkaitės su savaiminio išsivalymo funkcija, šios buitinės technikos valymas tikriausiai užims nemažai laiko ir pareikalaus pakankamai pastangų. Tačiau sau galite padėti naudodami kokybiškas ir efektyvias valymo priemones. Priklausomai nuo orkaitės užterštumo ir to, kaip dažnai valote, orkaičių valiklis gali būti neišvengiamas.

Jeigu prietaisą valote reguliariai, pakaks vandens ir sodos, jeigu to neatlikote iškart, jums padės riebalų valiklis. Ši priemonė pasitarnauja ir kitų paviršių – plytelių ar degėsių valymui nuo įvairių paviršių. Tam, kad riebalai neįsigertų, rekomenduojama orkaitę ir paviršius valyti po kiekvieno kepimo. 

Kavos aparato nukalkinimas

Besimėgaujantiems kava iš kavos aparato, neišvengiamai tenka susidurti su kavos aparto nukalkinimo poreikiu. Kaip dažnai tai reikia atlikti, priklauso nuo prietaiso eksploatavimo ypatumų ir vandens kokybės. 

Kad prietaisas veiktų nepriekaištingai ir ilgiau tarnautų, reguliarus nukalkinimas yra būtinas. Apie tai informuoja pats aparatas specialiu šviesos indikatoriumi arba pranešimu skydelyje, priklausomai nuo aparato modelio ir funkcionalumo. 

Kokybiškas vanduo, kavos aparatui pritaikyti papildomi kavos filtrai bei reguliarus valymas gali prailginti nukalkinimo periodiškumą. Kavos aparato nukalkinimą gali atlikti profesionalai arba jūs patys. Tam reikalingas nukalkinimo skystis ir gamintojo pateikiama procedūros instrukcija. 

Indų plovimo ir indaplovių priežiūros priemonės

Indaplovė – neabejotinai geriausia, kas galėjo nutikti mūsų gyvenime. Tačiau jeigu nusprendėte savo indų plovimą patikėti indaplovei, turite žinoti, kad ji ne tik teikia naudą, bet ir reikalauja priežiūros. Tam, kad prietaisas tinkamai tarnautų ir plaudami indus neturėtume jokių priekaištų, būtinos indų plovimo ir priežiūros priemonės:

Indaplovių druska, kuri minkština vandenį;

Indaplovių tabletės indų plovimui;

Indaplovių skystis indų skalavimui. 

Indaplovių nuosėdų bei riebalų sankaupų valymui rekomenduojama reguliariai arba pagal poreikį atlikti prietaiso valymą, pasitelkiant specialias indaplovių valymo priemones

Indai po plovimo nepasižymi nepriekaištinga švara, net ir naudojant visas rekomenduojamas ir būtinas priemones? Patikrinkite filtrus, reguliariai juos valykite ir išplaukite. Patikrinkite kanalizaciją, užsikimšusi indaplovės kanalizacija neretai yra nešvarių indų priežastis. 

Kanalizacijos valymas namų sąlygomis

Kanalizacijos valymui galite pasitelkti kanalizacijos valymo priemones bei, jeigu reikalinga, papildomus prietaisus. Jeigu problema tik vietinė, tikriausiai pakaks efektyvaus kanalizacijos kamščių valiklio. 

Mūsų asortimente rasite skirtingų gamintojų priemones granulėmis arba skysčio pavidalu. Šios priemonės efektyviai tirpina organinius nešvarumus, puikiai šalina susidariusius kamščius. Esant poreikiui, procedūrą pakartoti du kartus.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį