Natūralūs smilkalai

Natūralūs smilkalai internetu | AMG chemija

Rankų darbo sodraus dūmo ir parfumuoto aromato natūralūs smilkalai internetu! Padengti specialiais medienos milteliais smilkalai Jūsų namuose sukurs jaukią ir kvapnią atmosferą.

1899 m. „Cereria Molla 1899“ sukūrė pirmuosius savo parfumuotus kvapus, skirtus aplinkai. Visa produkcija yra rankų darbo, pagaminta itin kruopščiai, atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės, išieškotų kvapų ispaniškas produktas.

Skaitykite mūsų namų kvapų gidą, kaip išsirinkti namų kvapą neuosčius, ir įsigykite smilkalus internetu! 

 

Aktyvūs filtrai

Mums svarbi mūsų parduodamos produkcijos kokybė, todėl kiekvieną kartą ieškome tik patikimų gamintojų ir aukštos kokybės gaminių. Taip pat didelį dėmesį skiriame savo klientų gerai savijautai bei sveikatai, todėl atsakingai renkamės jiems siūlomus produktus.

Mūsų asortimente – tik aukštos kokybės žinomo ir patikimo gamintojo „Cereria Molla 1889“ natūralūs smilkalai. Drauge su elegantiška smilkaline tai galėtų būti puikus smilkalų rinkinys dovanai ar Jūsų namų jaukumui!

Kokius smilkalus namams rinktis?

Mūsų asortimente rasite smilkalus lazdelės pavidalu, kurie yra uždegami, padengti specialiais medienos milteliais. Šie rankų darbo smilkalai pagaminti itin kruopščiai atrenkant ingredientus ir atsižvelgiant į smulkiausias detales.

Saugiam ir patogiam smilkymui yra būtinas smilkalų laikiklis arba kitaip – smilkalinė. Mes siūlome elegantiško dizaino natūralaus bambuko „Cereria Molla 1889“ smilkalinę, kuri tuo pačiu yra ir puikus kambario aksesuaras!

Kaip išsirinkti tinkamą smilkalų kvapą?

Rinkdamiesi smilkalus, būtinai atsižvelkite į tai, kokiu tikslu juos ketinate naudoti. Atminkite, kad kvapai gali daryti skirtingą poveikį, todėl vertėtų juos rinktis tikslingai.

Pipirmėtė, citrina, bergamotė, cinamonas, rozmarinas stipriai tonizuoja, padeda susikaupti bei gerina atmintį ir koncentraciją. Tokius smilkalus drąsiai galite smilkyti savo darbo kambaryje. Pipirmėtė, cinamonas, citrina puikiai tinka meditacijai.

Levanda, sandalmedis atpalaiduoja bei ramina. Levanda pasižymi antiseptiniu, antimikrobiniu poveikiu. Šie smilkalai tiks miegamajame ar poilsio kambaryje, prieš miegą arba tuomet, kai reikalinga nuimti įtampą po sunkių dienos darbų.

Jazminas, rožė stimuliuoja kūrybą, idėjas, padeda atverti giliausius širdies kampelius. Taip pat puikiai tinka meditacijoms ir kitoms dvasinėms praktikoms. Jazminas – vienas iš geriausių afrodiziakų. Rožė veikia kaip natūralus antidepresantas.

Melisa, bazilikas pagerina nuotaiką, šalina protinę įtampą, nerimą bei nemigą.

Kedras stiprina energetinį lauką bei jį išvalo. Puikiai tinka turintiems kvėpavimo takų problemų.

Citrina stiprina darbingumą, imuninę sistemą ir balansuoja emocinę pusiausvyrą.

Vanilė suteikia energijos, veikia kaip afrodiziakas.

Orchidėja mažina liūdesį bei sielvartą.

Daugiau apie smilkalus kviečiame skaityti mūsų tinklaraštyje Smilkalai Jūsų namų jaukumui: viskas, ką turite žinoti.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį