Kūno kremai ir losjonai

Kūno kremai ir kūno losjonai | AMG chemija

Kokybiška natūrali kosmetika kūno odos priežiūrai internetu! Asortimente – kūno sviestas, aliejai itin sausai ir pažeistai odai. Drėkinamasis kūno pienelis, kūno kremai ir losjonai kasdienei kūno odos priežiūrai, apsauginis kremas nuo saulės ir kitos priemonės, sukurtos pasitelkiant natūralius ingredientus.

Aktyvūs filtrai

Odos senėjimas anaiptol nėra tik natūralus procesas, net 80 % jų mes galime valdyti patys. Senėjimo procesus stipriai įtakoja neteisinga mityba, žalingi įpročiai, taip pat netinkama odos priežiūra, drėgmės trūkumas ir nepakankama apsauga nuo saulės bei šalčio. Kūno bei rankų odą taip pat svarbu prižiūrėti, kaip ir veido, tam naudojant tinkamus produktus.

Produktai, sudėtyje turintys taukmedžio sviesto, augalinių ekstraktų, migdolų, šaltalankių, jojobos alyvuogių ir kitų aliejų drėkina, minkština, ramina odą. Labai svarbūs vitaminai A, C, E, peptidai ir antioksidantai, apsaugantys nuo laisvųjų radikalų ir žalingo UV spindulių poveikio.

Sudėtyje reikėtų vengti įvairių alergenų, alkoholio, parfumų, galinčių dirginti odą ir sukelti alergines reakcijas.

Kremai, losjonai, tepalai

Svarbu žinoti, kad ne produkto konsistencija lemia jo efektyvumą, o tai, kiek drėkinančių bei maitinančių ingredientų jame yra. Todėl kartais lengvas losjonas gali duoti geresnį rezultatą nei riebus tepalas.

Paprastai šių produktų esminis skirtumas – aliejaus ir vandens santykis produkte. Pavyzdžiui, tepaluose aliejų yra daugiau, todėl jie riebesni, o losjonuose – atvirkščiai.

Kūno priežiūra – kūno kremą, aliejų, losjoną ar kūno sviestą pasirinkti?

Kūno losjonas ir kūno aliejus abu yra skirti odos drėkinimui. Aliejai – tai tarsi maistas kūno odai, jie padeda atstatyti drėgmę odoje, reguliuoja sebumo gamybą, pagerina odos barjerinę funkciją. Taip kūno aliejus padeda sureguliuoti odos drėgmės balansą, geriausia tepti ant drėgnos odos, iškart po dušo.

Kūno losjonas taip pat drėkina sausą odą, tačiau turi pranašumų, lyginant su aliejumi. Losjoną sudaro aliejų ir vandens mišinys, kurio pagalba aktyvūs ingredientai, atsakingi už drėgmės išlaikymą odoje, dar efektyviau įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius. Todėl losjonai pasižymi ilgalaikiu poveikiu.

Kūno sviestas yra sviesto ir aliejų mišinys, efektyviai drėkina ir maitiną ypač sausą odą, pasižymi ilgalaikiu efektu. Ypatingai tinka žiemos metu ar itin išsausėjusioms, suragėjusioms ar net sutrūkusioms kūno vietoms.

Tuo tarpu kūno kremas sausai odai yra tarpinis variantas tarp losjono ir kūno sviesto, o kokią priemonę rinktis, priklauso nuo jūsų odos poreikių ir būklės.  

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį