Rankų kremai

Rankų kremai | AMG chemija

Tik kokybiška natūrali kosmetika Jūsų rankų priežiūrai internetu! Asortimente – rankų kremai, skirti kasdienei ir itin sausos, pažeistos rankų odos priežiūrai. Drėkinamieji, maitinantys kremai, sukurti pasitelkiant natūralius ingredientus! 

Aktyvūs filtrai

Ne veltui sakoma, kad rankos greičiausiai išduoda tikrąjį moters (ir ne tik) amžių. Kad taip nenutiktų, natūralus rankų kremas privalo būti kiekvienoje rankinėje ar darbo stalo stalčiuje ištisus metus.

Rankų priežiūra – kokį rankų kremą pasirinkti?

Rankų kremą reikėtų rinktis atsižvelgiant į rankų odos būklę, darbo ir aplinkos sąlygas, sezoniškumą. Svarbu atkreipti dėmesį į produkto sudėtį, rinktis produktus, turinčius kuo daugiau naudingų ingredientų.

Dienos metu rekomenduojama naudoti lengvesnės konsistencijos drėkinančius losjonus arba kremus, kurie greitai įsigeria ir nepalieka riebaus pojūčio. Tai ypatingai aktualu dirbant kompiuteriu ar su dokumentais. Tačiau jie turi ir tam tikrų minusų – neužtikrina pakankamo apsauginio lipidinio sluoksnio, dėl ko oda greičiau praranda drėgmę ir greičiau sausėja. Todėl tokius produktus reikia tepti dažniau, kone po kiekvieno rankų plovimo, patartina naudoti šiltuoju metų laiku.

Riebesnius maitinančius, regeneruojančius kremus ir tepalus, kuomet reikalingas intensyvesnis maitinimas ar turintiems egzemą, geriausia tepti nakčiai, naudoti žiemos metu. Taip rankų kremas užtikrins odos priežiūrą ir taip pat kompensuos trūkumą, jeigu tai nebuvo užtikrinta dienos metu.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį