Oro gaivikliai

Oro gaivikliai namams - Tualeto gaivikliai | AMG chemija

Oro gaiviklis nuolatos užtikrins malonų kvapą Jūsų namuose, biure ar kitose patalpose. Mūsų asortimente – įvairių gamintojų kokybiški, ilgai išliekantys oro gaivikliai, nemalonių kvapų naikinimo priemonės, ypač tinka turintiems naminių gyvūnų. Impeko gaiviklis, Tork automatinis oro gaiviklis bei papildymas, tualeto gaivikliai internetu!

Aktyvūs filtrai

Oro gaivikliai namams 

Šioje kategorijoje rasite įvairių tipų oro gaiviklius namams, skirtus tiek higieninėms, tiek gyvenamosioms patalpoms. Kokybiški gėlių, vaisių, citrusinių vaisių aromato oro gaivikliai, efektyviai panaikina įvairius nemalonius kvapus ir užtikrina ilgai išliekantį aromatą patalpoje. Automatiniai oro gaivikliai ir jų papildymai komfortiškam naudojimui bendro naudojimo patalpose.

Nemalonių kvapų naikinimas

Purškiamos kvapų naikinimo priemonės tinka ne tik patalpoms, bet ir tekstilės paviršiams, avalynei, drabužinėms. Šios priemonės puikiai neutralizuoja dūmų, tabako, prakaito ir kitų nešvarumų skleidžiamus nemalonius kvapus. Taip pat tinka laikantiems naminius gyvūnus.

Šaldytuvo, šiukšliadėžės, kitų specifinių kvapų naikinimas

Mūsų asortimente taipogi rasite šaldytuvo kvapų sugėrėjus. Jie padeda apsaugoti šaldytuve esančius maisto produktus nuo intensyvių žuvies, svogūno ar kitų kvapų. Šis kvapo sugėrėjas su natūraliu jūros dumblių ekstraktu, kurio sudėtyje nėra kvapiklių, yra visiškai saugus naudoti su maistu.

Taip pat savo klientams siūlome priemones, neutralizuojančias šiukšlių skleidžiamus nemalonius kvapus bei kvapus dulkių siurbliams, užtikrinančius gaivų kvapą siurbimo metu.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį