Nemalonių kvapų naikiklis

Nemalonių kvapų naikinimas "Ambigen Brys" 750 ml

Sucitesa "Ambigen Brys" 750 ml
12,50 €

(8,40 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Pašalina įvairios kilmės nemalonius kvapus iš oro ir tekstilės. Suteikia ilgalaikę gaivą. Greitas ir ilgai išliekantis efektas. Sukurtas pagal DEODOR technologiją. Sunaikina ir neutralizuoja kvapus. Suteikia gaivumą ir švaros aplinkos pojūtį. Efektyviai pašalina tabako, prakaito, drėgmės, rūkalų, šiukšlių ir kitus organinės kilmės nemalonius kvapus. Geriausias efektas pasiekiamas naikinant kvapą po paviršiaus išvalymo. Kvapas citrinų.

Kiekis: 750 ml

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

 

Nemokamas pristatymas nuo 50.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Pašalina įvairios kilmės nemalonius kvapus iš oro ir tekstilės. Suteikia ilgalaikę gaivą. Greitas ir ilgai išliekantis efektas. Sukurtas pagal DEODOR technologiją. Sunaikina ir neutralizuoja kvapus. Suteikia gaivumą ir švaros aplinkos pojūtį. Efektyviai pašalina tabako, prakaito, drėgmės, rūkalų, šiukšlių ir kitus organinės kilmės nemalonius kvapus. Geriausias efektas pasiekiamas naikinant kvapą po paviršiaus išvalymo. Kvapas citrinų. pH4

Tinka naudoti: Sporto įrengimams. Sporto įrangos nuomos paslaugoms.  Auto plovykloms. Naminių gyvūnų parduotuvėms. Viešbučiams, priežiūros centrams, mokykloms.Pramonės įmonėms bei kitoms įmonėms, kuriose reikalinga laikytis profesionalios higienos standartų.

Tinka paviršiams: oro gaivinimui, tekstilės paviršiams, avalynei, drabužinėms, bilietų kasoms, transporto priemonių salonui, atliekų sandėliavimo zonoms ir t.t.  

Naudojimo instrukcija: Išpurkšti paviršių. Palikti išdžiūti nevalant ir netrinant. Reikalui esant pakartoti procedūrą. Oro gaivinimui pakanka kelių purškimų patalpoje.

Talpa: 750ml

Sucitesa "Ambigen Brys" 750 ml
4 Prekės
Įvertinimas 
2021-10-24

Gera priemonė

Rekomenduoju. Gerai pagelbėjo su katino šlapimo kvapu. "pridirbtas vietas" apdirbom su šia priemone. O patalpai užsakėm ozonavimą https://kvapunaikinimas.lt/kvapu-naikinimas-namuose-ozonavimas/

  • 1 iš 1 žmonių šis atsiliepimas buvo naudingas.
Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį