Kvepianti žvakė "Black Orchid & Lily"

Kvepianti žvakė "Black Orchid & Lily" 230 g

Cereria Molla 1899 žvakė "Black Orchid & Lily"
34,00 €
Nėra mokesčio

Cereria Molla 1899 kvepiančios žvakės kuriamos tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų.

"Black Orchid & Lily" kvapni žvakė - maloniai sodrus ir kaskart vis kitoks kvapas balansuojantis tobuloje harmonijoje tarp sausos medienos, saldžių gėlių ir citrusų natų, nudžiuginantis tarsi vėjelio atneštais palangės gėlių aromatais. Net jeigu vasara ir pasibaigs, "Black Orchid and Lily" šildys visus metus.

Kiekis: 230 g

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Cereria Molla 1899 produktai – tai ilgų metų rankų darbo ir kryptingo judėjimo rezultatas. Švelnios ir aiškios linijos, tamsių ir šviesių spalvų kontrastas – tai subtilaus ir klasikinio dizainas, atsispindintis kiekviename unikaliame produkte, kurių sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų.

Kvepianti žvakė "Black Orchid & Lily" nudžiugina kaip vėjelio atneštas palangės gėlių aromatas. Šis maloniai sodrus ir kaskart vis kitoks kvapas balansuoja tobuloje harmonijoje tarp sausos medienos, saldžių gėlių ir citrusų natų. Jei vasara visgi pasibaigs, "Black Orchid and Lily" šildys visus metus.

Pagrindinės kvapų natos:

- Intensyviai saldus ir išskirtinis jazmino aromatas išryškina gėlių puokštę kaip pagrindinį kvapo akcentą;

- Saulės nuspalvinto ir prisirpinto persiko aromatas sukutena uoslę lyg tyras ir lipnus sirupas;

- Citrusų gaiva ir maloni rūgštelė sukuria saldžių natų balansą ir papildo šviežia citrusine nata;

- Muskatas pasižymi žemišku ir pažįstamu prieskoniu, kurio gylis ir pulsuojanti šiluma sukuria įspūdingą harmoniją gėlių ir vaisių derinyje.

Cereria Molla 1899 natūralios kvepiančios žvakės gaminamos iš aukštos kokybės augalinio sojų vaško bei pabaigiamos medvilnine dagtimi be švino. Tokiu būdu, žvakės skleidžia kokybiškos ir natūralios sudėties aromatą, kuris švelniai kuria ir spalvina unikalią namų aurą.

Šios žvakės namams yra supilstytos į subtilius stiklinius indelius, kuriuos puošia švelnaus medžio dangteliai. Klasikinis dizainas ir Ispanijos krašto įkvėpti kvapai užpildys tuščias namų erdves ir skleis malonią šilumą bei jaukumą.

Cereria Molla 1899 – tai ispanų šeimos įkurtas žvakių ir namų kvapų verslas, šiandien skaičiuojantis daugiau nei 100 metų. Tradiciškai gaminamos rankų darbo žvakės išliko esminiu šio prekinio ženklo principu iki šiol, tačiau nesustojantis produkcijos tobulinimas ir pasiūlos augimas – tai ne vienos šio verslo šeimos kartos indėlis.

Išlikdami ištikimi iš kartos į kartą perduodamoms tradicijoms ir palaikydami gamtos tausojimo idėją, Cereria Molla 1899 žvakių ir namų kvapų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų, o kvapų įvairovė rezonuoja Viduržemio jūrą supančius kalnus ir bangas žadinantį vėją.

Cereria Molla 1899 žvakė "Black Orchid & Lily"
1 Vienetas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį