Universali nano sluoste

Universali Nano valymo šluostė Nano Blue 4 vnt

Nano Towels Nano Blue
24,79 €

(24,79 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Universali Nano šluostė namams. Pagrindinis valymo šluosčių privalumas, kad galite valyti įvairius paviršius. Namų valymas be chemijos, pakanka tik sudrėkinti ją vandeniu. Universali Šluostė pagaminta naudojant inovatyvią Nanolon technologiją. Šluostė tarsi magnetas, efektyviai surenka skysčius, purvą, dulkes ir nešvarumus. Nebraižo valomo paviršiaus. Valymo šluostė puikus pagalbininkas ne tik namuose, bet ir valant automobilio salono detales 

Kiekis 4 vnt 

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Pagrindinis valymo šluosčių privalumas, kad galite valyti įvairius paviršius.

Šluostė pagaminta naudojant inovatyvią Nanolon™ technologiją, kuri, tarsi magnetas, efektyviai surenka skysčius, purvą, dulkes ir nešvarumus. Kadangi šluostę pakanka sudrėkinti vandeniu, Jums nereikės naudoti agresyvios chemijos - dėka šios šluostės, namai bus švarūs ne tik nuo purvo ir dulkių, bet ir agresyvių valiklių.

NAUDOJIMAS:

Šios šluostės puikiai tinka naudoti vietoje popierinių vienkartinių rankšluosčių (rekomenduojame naudoti dvi šluostes: drėgną ir sausą). Jos puikiai tinka dulkių valymui, virtuvės baldų valymui. Šluostes galima naudoti grindų, vonios ir virtuvės paviršių, plytelių, ir išpiltų skysčių valymui. Taip pat galima valyti automobilio vidų ir išorę, jos itin gerai sugeria drėgmę, todėl itin efektyvios nusausinant.

PRIEŽIŪRA:

Šluosčių plovimui nenaudokite skalbimo miltelių, skalbinių minkštiklio ir baliklio. Rekomenduojame šias šluostes skalbti atskirai, geriausia rankomis, siekiant išlaikyti unikalias jų savybes.

ŠLUOSTĖS DYDIS:

35,5cm x 35,5cm

 

KIEKIS: 4 vnt pakuotė (mėlynos spalvos)

Nano Towels Nano Blue
2 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį