Dantų priežiūros priemonės

Dantų priežiūros priemonės - Dantų pasta | AMG chemija

Kokybiškos dantų priežiūros priemonės internetu! Šioje prekių kategorijoje – patys svarbiausiai dantų priežiūros rutinos produktai visai šeimai – dantų pasta nuo apnašų bei gaivaus kvapo antiseptinis burnos skalavimo skystis be fluorido ir parabenų.

Aktyvūs filtrai

Įprastą kasdienės dantų priežiūros rutiną apima vos kelios  pagrindinės burnos higienos priemonės – tai dantų siūlas, dantų pasta, burnos skalavimo skystis. Tačiau nepaisant to, pastarųjų dviejų produktų pasirinkimas rinkoje sudaro labai platų asortimentą. 

Geriausia dantų pasta  – kaip išsirinkti? 

Dantų pastos pagrindinės funkcijos – ne tik užtikrinti dantų ir dantenų apsaugą nuo žalingų veiksnių, tačiau ir pati pasta neturi būti kenksminga. 

Visų pirma, ar tai būtų dantų pasta, ar dantų skalavimo skystis, būtina atsižvelgti į tai, kam ji skirta: vaikams, suaugusiems, ar pirmiesiems kūdikių dantukams. Nuo to paprastai priklauso produkto sudėtis ir saugus naudojimas. Vėliau jų pasirinkimui svarbi pačių dantų ir dantenų būklė, jų jautrumas tam tikriems veiksniams, akmenų ir apnašų susidarymo intensyvumas.  

Pagal poveikį dantų pastos skirstomos į higienines, profilaktines ir gydomąsias. Higieninės – tai tokios, kuriose nėra veikliųjų ar gydomųjų sudėtinių dalių. Tačiau specialistai rekomenduoja rinktis tokią dantų pastą, kuri pasižymi gydomuoju bei antibakteriniu poveikiu. 

Atsižvelgiant į veikliąsias medžiagas dantų pastos skirstomos į balinamąsias, mažinančias dantų jautrumą, saugančias nuo uždegimo, akmenų susidarymo ir pan.

Dantų pasta be fluoro ar su – kurią rinktis?

Tai dažnai labiausiai prieštaravimų sulaukiantis klausimas, tačiau tiesa ta, fluoras yra pagrindinė priemonė, sauganti dantis nuo ėduonies susidarymo. Jis įeina į profilaktines ir gydomąsias dantų pastas, priklausomai nuo to skiriasi tik fluoro kiekis produkte. Tiesa, mažiems vaikams pastų su fluoru naudoti nerekomenduojama, ir visais atvejais geriausia pasitarti su savo odontologu.

Burnos skalavimo skysčio nauda

Skalavimo skystis padeda efektyviai pašalinti maisto likučius, besiformuojančias apnašas. Taip pat neutralizuoja bakterijas, sukeliančias nemalonų burnos kvapą ir ženkliai pagerina burnos higieną.

Renkantis šią priemonę svarbi jo sudėtis. Reikėtų rinktis produktus be alkoholio, natrio laurilsulfato, dirbtinių saldiklių ir kitų kenksmingų priedų, o jo pH neturėtų viršyti 7,0. 

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį