Plaukų priežiūros priemonės
Plaukų priežiūros priemonės įvairiems plaukų tipams – natūralūs šampūnai sausiems, pažeistiems ir dažytiems plaukams, plaukų kaukės ir plaukų serumai. Mūsų asortimente – ispaniški produktai, pagaminti iš ypač tyro alyvuogių aliejaus ir kitų natūralių ingredientų, prancūziška kosmetika, išsiskirianti aukščiausia kokybe ir technologinėmis naujovėmis, bei kitų gamintojų plaukų kosmetika internetu!
„Plaukai turėtų būti puikūs bet kokiomis aplinkybėmis ir ne tik mano salone. Mano filosofija yra būti praktišku, parodyti savo klientams, kaip turėti gražius plaukus, net jei nesu šalia jų.“
- Davidas Mallettas
Stebėdami vis didėjantį klientų poreikį natūraliems produktams, mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės kosmetiką plaukams. Tam, kad plaukai atrodytų tarsi iš salono, iš tiesų nebūtina jame kaskart apsilankyti, tačiau plaukų priežiūros priemones derėtų rinktis atidžiai. Plaukų kosmetikos asortimente – natūralūs šampūnai be parabenų ir sulfatų bei kitos priemonės, sudėtyje turinčios net iki 95 % natūralių ingredientų.
Efektyviam rezultatui būtina plaukų rutina:
• plaukų šampūnas;
• plaukų kaukė;
• plaukų kondicionierius.
Papildomos priemonės plaukų priežiūrai ir gydymui:
• plaukų serumas;
• galvos odos šveitiklis;
• losjonai pagal problematiką (nuo pleiskanų, antiseborėjinis, nuo plaukų slinkimo ir kt.).
Kokį šampūną rinktis?
Plaukų šampūnas – tai produktas, kurį rinktis būtina pagal savo plaukų tipą. Paprastai šampūnai yra skirti sausiems, riebiems arba normaliems plaukams.
Nustatant plaukų tipą svarbu nepainioti dviejų dalykų – tai plaukų būklės ir galvos odos tipo. Neretai tenka susidurti, kuomet plaukų šaknys riebios, o galai sausi. Tokiu atveju, renkantis šampūną, reikia atsižvelgti į galvos odą (plaukų šaknis), o plaukų galams naudoti atitinkamas priemones.
Svarbu žinoti, kad naudojant tinkamas priežiūros priemones plaukams, plaukai prie jų nepripranta ir jas keisti nėra būtina. Tačiau rekomenduojama atsižvelgti į sezoniškumą – vasarą gali atsirasti poreikis lengvesnių priemonių, žiemą – intensyvesnio drėkinimo.
Kaip teisingai plauti galvą?
Plaukų šampūnas yra skirtas išplauti galvos odą, tuo pačiu pašalinti nešvarumus iš plaukų. Plovimo metu šampūnu galvą trinkti rekomenduojama du kartus. Pirmuoju trinkimu pašalinami nešvarumai ir plaukų kosmetikos likučiai, antruoju – galvos oda jau pajėgi įsisavinti produkte esančias veikliąsias medžiagas. Kiekvieną kartą produktą rekomenduojama bent pora minučių palaikyti ir tik tada kruopščiai išskalauti.
Patiems plaukams šampūno pakanka tiek, kiek nubraukiame jo pirštais per visą plaukų ir ilgį ir kiek jo nubėga skalaujant.
Kaip dažnai reikėtų plauti galvą?
Tai reikėtų daryti atsiradus poreikiui. Natūralu, kad riebi galvos oda reikalauja dažnesnio plaukų trinkimo, tuo tarpu sausa – vos 1-2 kartų per savaitę.
Plaukų kaukė: kaip išsirinkti?
Tai dar viena iš plaukų rutinos priemonių, kuri yra būtina, o ją rinktis reikėtų jau ne pagal galvos odą, o plaukų būklę. Kaukė plaukams minkština, giliai maitina, stiprina plaukus iš vidaus, todėl plaukai įgauna sveiką žvilgesį, tampa paklusnūs, lengvai šukuojami, garbanos elastingos.
Plaukų kaukės gali būti skirtos natūraliems, dažytiems ar chemiškai paveiktiems plaukams. Renkantis kaukę plaukams, būtinai atsižvelkite, kokią problemą norite išspręsti – sausiems ir garbanotiems plaukams rinkitės drėkinantį, aliejais praturtintą produktą.
Kaip naudoti plaukų kaukę?
Šis produktas yra naudojamas ant švariai išplautų, nusausintų plaukų 1-2 kartus per savaitę. Šampūnas atveria plauko žvynelius, pro kuriuos kaukėje esantys veiklieji ingredientai patenka į plauko vidų ir ten atlieka visą svarbų darbą.
Kaukės nerekomenduojama dėti į plaukų šaknis, kadangi ji gali apsunkinti ir suriebaluoti jūsų plaukus. Ji dedama maždaug nuo pusės plaukų iki pat galiukų ir laikoma 10-20 minučių. Jeigu neskubate, galite laikyti iki 30 minučių, taip poveikis bus dar geresnis.
Kaip naudoti plaukų kondicionierių?
Plaukų kondicionierius reikalingas kiekvieno plovimo metu, tinkamai plaukų būklei palaikyti. Ši priemonė yra žymiai lengvesnės konsistencijos ir mažiau koncentruota nei plaukų kaukė. Kadangi kondicionierius užveria plauko žvynelius, jį būtina naudoti ir po kaukės, kitaip plaukai liks pažeidžiami.
Kondicionierių, kaip ir kaukę, reikėtų rinktis pagal plaukų būklę, o tepti taip pat toliau nuo šaknų. Produktą ant plaukų laikyti paprastai pakanka iki 10 minučių. Naudojant nenuplaunamą plaukų balzamą, jo išskalauti nereikia.
Papildomos priemonės plaukų priežiūrai – serumai, losjonai
Papildomų priemonių poreikis atsiranda dėl įvairių priežasčių – tai skilinėjantys plaukų galiukai, slenkantys plaukai ar pleiskanojanti galvos oda. Tokiais atvejais reikalingos efektyvios, dažnai gydomosios priemonės, tokios kaip plaukų galiukų serumas, serumas nuo plaukų slinkimo ar plaukų augimą skatinantis serumas.
Šių priemonių paprastai išplauti nereikia, todėl jos naudojamos paskutiniame žingsnyje ant išplautų nusausintų plaukų arba švelniai įmasažuojamos į galvos odą.
Jeigu naudojate karštus formavimo prietaisus ar plaukų džiovintuvą, būtina naudoti apsaugos priemones nuo karščio. Jos vasarą apsaugo plaukus ir nuo žalingo UV spindulių poveikio.