Ekologiškos valymo priemonės Befree Home

Ekologiškos valymo priemonės - Befree Home | AMG chemija

BEFREE HOME pristato naują ekologiškų valymo priemonių asortimentą namams. Šie nauji produktai – tai revoliucija visiems besidomintiems savo namų valymu, neteršiant kitų namų, įrodant, kad ekologija, saugumas ir efektyvumas yra suderinami.

BEFREE HOME ekologiškos valymo priemonės – puiki alternatyva tradicinėms valymo priemonėms. Be to, kad produktai yra ekologiški ir neteršia mūsų aplinkos, jie yra saugūs naudoti, neturintys toksiškų ir žmogui pavojingų medžiagų.

Aktyvūs filtrai

Kas yra ekologiškos valymo priemonės?

Vienas iš svarbiausių ekologiškumo kriterijų – mažesnė žala gamtai ir sveikatai. Tai apima atsinaujinančių, biologiškai suyrančių žaliavų naudojimą, fosfatų, fosforo, naftos, chloro ir kitų kenksmingų medžiagų, sintetinių kvapiklių bei dažiklių atsisakymą.

Buitinės chemijos produktams, kosmetikai ir kitiems švaros gaminiams ekologiniai standartai yra skirtingi. Taip pat yra nemažai ir ekologišką produktą identifikuojančių ekoženklų, kurių standartai taip pat skiriasi. Vieni jų reglamentuoja, jog pakanka vos 5-10 % ekologiškų ingredientų, kad produktas galėtų būti žymimas kaip ekologiškas. Tuo tarpu kiti ekologišku gaminį pripažįsta tuomet, kai šie ingredientai sudaro ne mažiau 90 % visų sudėtyje esančių ingredientų.

Labai svarbu žinoti, kad švaros priemonių sudėtyje leistini bei neleistini ingredientai ir normos kiekvienoje šalyje yra skirtingos ir griežtai nereglamentuojamos. Skiriasi ir sudėties pateikimo reglamentavimas, kuris, priklausomai nuo kilmės šalies, leidžia etiketėje neatskleisti pilnos bei detalios ingredientų sudėties. Todėl net ir įsigijus ekoženklu pažymėtą prekę gali tekti nusivilti. Šiuo atveju vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į ekoženkliuką, bet ir į etiketės turinį, gaminio kilmės šalį.

Ekologiškas valymas: nauda gamtai ir sveikatai

Ekologiškos priemonės yra labiausiai vertinamos dėl mažesnės žalos sveikatai. Kai kuriais atvejais siekiama absoliutaus nekenksmingumo, tačiau visiškai eliminuoti kai kurių medžiagų naudojimą gali būti misija neįmanoma. Šiuo atveju visiškai natūralios valymo priemonės būtų nebent tos, kurias naudojame maisto gamyboje – actas, citrinos rūgštis, soda ir pan.

Pastebima, kad ekologija labiau aktualu alergijų kamuojamiems žmonėms, tačiau tuo šiandien domisi vis daugiau ir sveikatos problemomis nesiskundžiančių šeimų. Vis dažniau ieškoma gaminių, kurių sudėtyje esantys ingredientai būtų nekenksmingi ne tik žmogui, bet ir gamtai. Daugeliu atvejų kenkimas gamtai tolygu žalai sveikatai.

Dalis kenksmingų medžiagų patekusios į gamtą kenkia ne tik ekosistemai, tačiau patenka į gruntinius vandenis, kuriuos naudoja tas pats žmogus. Todėl renkantis ekologiškus produktus mes prisidedame tiek prie gamtos išsaugojimo, tiek prie nekenkimo sau ir net kaimynui. 

Svarbu ir tai, jog nauda sveikatai matuojama ne vien tik pasireiškiančiomis alergijomis. Dažnai neįvertinama nematoma, ilgalaikė žala, tokia kaip įvairios lėtinės ligos, kvėpavimo takų susirgimai. Kai kuriais atvejais jų net nesusiejame su buityje naudojamomis švaros priemonėmis. 

Kodėl Befree Home?

Pagrindinės gamintojo skelbiamos vertybės yra saugumas, tvarumas, inovacijos bei bendruomeniškumas. Nuo 2001 metų daugybę įvairių Europos ir vietinių apdovanojimų bei sertifikatų pelnęs prekės ženklas. 

Tai ekologiškos valymo priemonės, kurių gamyboje naudojamos biotechnologijos leidžia sukurti žaliąją alternatyvą tradiciniam valymui, pasitelkiant gamtoje esančius mikroorganizmus ir fermentus. Gaminiai gaminami iš nekenksmingų žaliavų, o sudėtyje naudojamų veikliųjų ingredientų gyvavimo ciklas turi minimalų poveikį aplinkai. Todėl šie produktai yra saugūs gamtai, valomiems paviršiams ir žmonių sveikatai. 

Befree Home ekologiški produktai internetu - mūsų elektroninėje parduotuvėje!

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį