Paakių kremai

Paakių kremai | AMG chemija

Natūralios kilmės paakių kremai internetu, skirti kasdienei jūsų paakių zonos odos priežiūrai! Paakių kremai nuo raukšlių, nuo tamsių ratilų ir paburkimų. Pasirūpinkite pačia jautriausia veido oda aplink akis, apsaugokite nuo senėjimo! 

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Intensyvus paakių kremas

Kaina 36,90 €
Paakių kremas veiksmingai mažina akių raukšles ir ašarų maišelius. Veikliosios medžiagos iš alpinės liūtpėdės (tarpt. Edelweiss), alijošiaus ir...

Paakių kremas

Kaina 10,00 €
Paakių kremas g aiviai ir drėkina paakių odą, mažina smulkių raukšlelių atsiradimą. Kiekis 20 ml

Paakių sritis yra viena iš jautriausių odos zonų, kuri reikalauja ypatingos priežiūros. Oda šioje srityje yra itin plona ir būtent paakių zonoje greičiausiai pasimato pirmieji odos senėjimo požymiai – „žąsų kojelės“, net ir ankstyvame amžiuje. Be to, daugelį žmonių kamuoja ir kitos bėdos – patamsėję ar paburkę paakiai. Būtent dėl šios priežasties šiai zonai turi būti skiriamas itin didelis dėmesys, o naudojamas paakių kremas neturi dirginti odos bei akių.

Kaip tepti paakių kremą?

Paakių kremai tepami bevardžio piršto pagalvėle. Produktas lengvai įtapšnojamas į paakių zoną ir aplink akis, pradedant nuo akies vidinio kampučio ir pereinant virš akies po antakiu, sudarant tarsi C formos lanką. Reikėtų naudoti labai nedidelį kremo kiekį ir tepti kiek toliau nuo blakstienų. Galima naudoti specialius paakių zonai skirtus aplikatorius bei masažuoklius.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį