Automobilio salono oro gaiviklis XXL Padidinti

Automobilio salono oro gaiviklis XXL Red Fruits

Marta la Farfalla Red Fruits

Nauja prekė

Kokybiškas automobilio salono oro gaiviklis. Pagaminta naudojant novatoriškas aukštos kokybės medžiagas tiek dėl aromato intensyvumo, tiek dėl patvarumo kambaryje ar automobilyje.

Smulkiau

6,00 €

6,00 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Autentškas ir naujoviškas dizaino automobilinis kvapukas - drugelio nugara yra unikali, nes jos dizaino dėka yra padidintas oro sąlytis su jos paviršiumi, taip skleidžiant kvapą automobilyje/kambaryje. Reguliuojant oro srautą iš ventiliacijos angos, kvapas skleidžiamas palaipsniui.

Dėl savo formulės MartalaFarfalla yra lengva ir atspari (ir nepalieka riebalų žymių ant rankų ir kitų automobilio dalių).

Plastike easntis kvapo kiekis (30%) yra pakankamas ir ilgai išliekantis. Palaipsniui išleidžiamas aromatas reiškia, kad juntami visi niuansai ir nėra per stiprūs.

Kiekvienas aromatas turi savo istoriją, kiekviena istorija turi savo spalvą...

Didesnis drugelis su daugiau aromato.

Marta XXL turi 40% daugiau apimties, palyginti su mažąja versija. Tai leidžia medžiagoje turėti 300% daugiau aromato, t.y. veikti ilgiau. Be to, naujoji versija buvo pagaminta naudojant novatoriškas aukštos kokybės medžiagas tiek dėl aromato intensyvumo, tiek dėl patvarumo kambaryje ar automobilyje.

Vaisinės natos, paprastai skirtos vasarai, tinka ir žiemą. Reikia tik teisingai pasirinkti vaisius: gervuogės, juodieji serbentai, avietės ir mėlynės apibūdina "Marta La Farfalla Red Fruit". Jų skonis yra gaivus ir aštrus, o kvapuose jie sukelia tuos pačius pojūčius, sukurdami neįprastą kontrastą. Paslaptis slypi pusiausvyroje tarp gervuogių šviežumo ir mėlynių saldumo. Tinka visiems, kuriems patinka universalus aromatas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: