Naujos kartos „Thermacell“ prietaisas nuo uodų: nesidalink laisvalaikiu su uodais – susikurk aplinką be uodų!

Paskelbta: Skaityta: 895
Naujos kartos „Thermacell“ prietaisas nuo uodų: nesidalink laisvalaikiu su uodais – susikurk aplinką be uodų!

Kiekvieną pavasarį, vos įsibėgėjus šiltesniems orams, mes vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje, sodyboje ar tiesiog mėgaujamės ilgėjančiais vakarais savo namų terasoje. Tačiau kiekvieną kartą, kai regis mažiausiai pageidaujame pašalinių draugijos, ją papildo nekviesti svečiai – uodai ir kiti kandantys vabzdžiai. 

Nesidalink laisvalaikiu su uodais – susikurk aplinką be uodų! Ar tai įmanoma gamtoje? Su „Thermacell“ prietaisu nuo uodų – tikrai taip! Tai unikalus, pažangiomis technologijomis paremtas prietaisas, skirtas efektyviai atbaidyti uodus ir kitus kandančius vabzdžius, sukuriant zoną be uodų.

Kaip veikia „Thermacell“ prietaisai nuo uodų?

„Thermacell“ siūlo įvairių modelių įrenginius, įskaitant kompaktiškus nešiojamus elektrinius prietaisus, skirtus asmeniniam naudojimui ir didesnius įrenginius su įkraunama baterija, skirtus sukurti erdvę be uodų gamtoje, kieme ar terasoje.

Priklausomai nuo „Thermacell“ modelio, šie prietaisai nuo uodų veikia naudodami mažą butano kasetę ir keičiamą repelentinį kilimėlį. Butano kasetė/balionėlis įkaitina prietaise esančias nedideles metalines groteles, kurios savo ruožtu šildo keičiamą repelentinį kilimėlį, pagamintą sintetinio natūralaus insekticido, vadinamo aletrinu, kopijos pagrindu.

Įjungus prietaisą, šildomas kilimėlis visai netrukus pradeda išskirti į orą aletriną, sukurdamas efektyvią apsaugos nuo uodų zoną. Aletrinas – tai sintetinė natūralaus insekticido, esančio chrizantemų žieduose, alternatyva. Ji sukuria barjerą, kuris trukdo vabzdžiams aptikti žmogaus kvapą ir tokiu būdu juos atbaido, kitaip tariant – nesukuria pagrindo jiems atskristi.

Kokia „Thermacell“ veikimo trukmė ir aprėptis?

Priklausomai nuo konkretaus „Thermacell“ modelio ir aplinkos sąlygų, prietaiso veikimo trukmė ir aprėpties plotas gali skirtis. Kaip pavyzdys, vienas atbaidantis kilimėlis vidutiniškai suteikia apsaugą iki keturių valandų. Tuo tarpu viena butano kasetė, kuri maitina įrenginį, paprastai veikia nuo 12 iki 48 valandų, priklausomai nuo pasirinkto modelio ir naudojimo intensyvumo.

Paties prietaiso įkrautos baterijos, priklausomai nuo įrenginio modelio, gali pakakti nuo 6 iki 9 valandų! Taip pat jis gali būti naudojamas ir krovimo metu.

Tuo tarpu, kalbant apie aprėpties plotą, „Thermacell“ įrenginiai paprastai sukuria zoną be uodų maždaug 4,5–6 metrų spinduliu arba iki 29 m² plote. Svarbu pažymėti, kad prietaiso veiksmingumui atbaidyti uodus gali turėti įtakos tokie veiksniai, kaip vėjas ir oro temperatūra.

TOP 10: kur galima naudoti „Thermacell“

„Thermacell“ įrenginiai sukurti naudojimui lauke, siekiant sukurti zoną be uodų. Kaip jau minėjome, jie veikia į aplinką išskirdami uodus atbaidantį preparatą, kuris sukuria apsaugą nuo uodų ir kitų kandančių vabzdžių.

Taigi, štai jums net 10 pačių įvairiausių vietų, kur jums pasitarnaus „Thermacell“ elektrinis prietaisas nuo uodų:

1. Kiemas ir sodas: „Thermacell“ įrenginiai dažnai naudojami gyvenamojoje aplinkoje, norint mėgautis lauko veikla, pvz., kepsnine, sodininkyste ar tiesiog atsipalaiduoti kieme.

2. Stovyklavietė ir žygiai pėsčiomis: „Thermacell“ įrenginiai yra itin populiarūs tarp stovyklautojų ir žygeivių, kadangi leidžia apsisaugoti nuo uodų bei kitų vabzdžių ir tiesiog mėgautis nuostabiu laiku gamtoje bet kuriuo paros metu.

3. Piknikai ir pietūs lauke: „Thermacell“ tiesiog nepakeičiamas iškylose ar pietaujant lauke, kuomet laiką leidžiate mažai judėdami ar sėdėdami vienoje vietoje.

4. Sporto renginiai ir stadionai: uodų atbaidymo prietaisas „Thermacell“ idealus sprendimas lauko sporto renginiuose arba stadionuose, siekiant užtikrinti žiūrovų bei dalyvių apsaugą nuo uodų.

5. Medžioklė ir žvejyba: leisdami laiką gamtoje medžiotojai ir žvejai dažnai renkasi „Thermacell“, kadangi tiek miške, tiek sėdint valtyje ar prie vandens telkinio, šių nepageidaujamų puotautojų taip pat netrūksta.

6. Parkai ir poilsio zonos: viešuosiuose parkuose, žaidimų aikštelėse ir kitose poilsio zonose mažiausiai pageidausite būti suvalgyti uodų. Todėl ir čia „Thermacell“ užtikrins apsaugą nuo visų įkyrių kandančių vabzdžių.

7. Vestuvės, krikštynos ir kiti renginiai lauke: vos tik pasirodę rinkoje, „Thermacell“ prietaisai tapo moderniausia ir efektyviausia priemone vestuvių ar lauko renginių erdvėse, siekiant sukurti patogią aplinką šventės svečiams.

8. Plaukimas valtimis ir važinėjimas ant ratų: kaip jau minėjome, šie prietaisai tinkami naudoti valtyse, laivuose ar užsiimant aktyviu moto ar keturračių sportu. Jie padeda išvengti nemalonių uodų įkandimų, mėgaujantis tiek vandens pramogomis, tiek ir stovyklavimo išvykomis.

9. Pietūs terasoje ir lauko kavinės: daugelis restoranų savininkų savo lauko kavinių erdvėse jau pakeitė nemodernias ir dažnai nemalonų kvapą skleidžiančias uodų atbaidymo priemones į novatorišką „Thermacell“, taip ženkliai sumažindami uodų skaičių ir užtikrindami savo klientams visiškai kitą komforto lygį.

10. Bet kokia veikla lauke: kaip jau įsitikinote, „Thermacell“ repeleris nuo uodų yra unikalus prietaisas, kurį galima naudoti absoliučiai bet kokiai veiklai lauke nuo sodininkystės iki iškylų ar sporto, siekiant apsisaugoti nuo uodų ir kitų vabzdžių.

uodus-atbaidantis-prietaisas-thermacell-halo-20-m.jpg

Pagrindiniai privalumai, kuriuos suteikia „Thermacell“

Neskaitant to, kad „Thermacell“ prietaisai yra naujoviški, itin kompaktiški ir labai efektyvūs kovojant su uodais, jie naudoja pažangias technologijas, kurios suteikia daugybę privalumų naudotojui. Štai keletas pagrindinių „Thermacell“ įrenginių savybių, kurios išskiria juos iš kitų rinkoje siūlomų uodus atbaidančių priemonių ir repelentų:

Uodų atbaidymo efektyvumas.

„Thermacell“ elektrinis prietaisas nuo uodų yra žinomas ir įvertintas dėl išskirtinai efektyvaus poveikio atbaidyti uodus. Priklausomai nuo prietaiso modelio, jis gali sukurti net iki 29 m² apsaugos zoną nuo uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Tai leidžia mėgautis lauko veikla be jokio susierzinimo, susijusio su nemaloniais pojūčiais, ar galimo pavojaus sveikatai dėl stiprių alerginių reakcijų po uodų ar kitų vabzdžių įkandimų.

Nešiojami ir paprastai naudojami.

„Thermacell“ įrenginiai yra kompaktiški ir nešiojami, todėl puikiai tinka įvairioms lauko sąlygoms. Jie yra lengvi ir lengvai transportuojami, taigi, galima juos pasiimti į stovyklas, iškylas, žygius pėsčiomis arba tiesiog naudoti savo kieme be jokių apribojimų. Šie įrenginiai taip pat yra neįtikėtinai patogūs naudoti, juos paprasta valdyti, galima pasirinkti automatinio išjungimo laikmatį (po 2 valandų) arba nustatyti pastovų veikimą, kol patys neišjungsite.

Sprendimas be DEET.

Tai bene vienas iš reikšmingiausių šių prietaisų pranašumų. „Thermacell“ priemonės nuo uodų siūlo saugią alternatyvą be DEET. DEET yra cheminė medžiaga, dažnai naudojama daugelyje nuo vabzdžių apsaugančių repelentų. Tačiau kai kurie žmonės negali jų naudoti dėl odos dirginimo ar intensyvaus kvapo. Tuo tarpu „Thermacell“ įrenginiuose naudojamas repelentas, vadinamas aletrinu, kuris yra sintetinė natūralaus insekticido, esančio chrizantemų žieduose, versija.

Praktiškai bekvapis.

Priešingai nei kitos veiksmingos priemonės nuo uodų, tokios kaip žvakės, purškalai bei kiti tradiciniai repelentai nuo vabzdžių, kurie dažnai skleidžia intensyvius ir ne pačius maloniausius kvapus, „Thermacell“ elektroninis prietaisas nuo uodų yra praktiškai bekvapis. Tai ypač naudinga naudotojams, kurie yra jautrūs stipriems kvapams arba kurie mėgaudamiesi lauko veikla nenori jausti pašalinio kvapo.

Ilgalaikė apsauga.

„Thermacell“ uodus atbaidantis prietaisas užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo uodų. Kiekvienas repelentinis kilimėlis išlieka veiksmingas maždaug keturias valandas, o kiekviena kuro kasetė užtikrina iki 12 valandų nepertraukiamo naudojimo. Ši išplėstinė apsauga užtikrina tai, kad naudotojai gali mėgautis ilgesniu laikotarpiu be uodų, pernelyg nesijaudinant dėl nuolatinės priežiūros ar pakartotinio panaudojimo.

Universalumas.

„Thermacell“ įrenginiai siūlo įvairias galimybes, atitinkančias skirtingus poreikius ir pageidavimus. Jų yra įvairių modelių, įskaitant nešiojamus, asmeniniam naudojimui skirtus prietaisus, žibintus, kuriuose derinamas uodų atbaidymas su aplinkos apšvietimu, ir net prie lauko įrangos pritvirtinami prietaisai. Toks platus prietaisų pasirinkimas leidžia vartotojams turėti įrenginį, kuris geriausiai atitinka jų poreikius ir lūkesčius.

Saugus ir nekenksmingas aplinkai ir žmogui.

„Thermacell“ elektriniai prietaisai nuo uodų yra sukurti skiriant didžiulį dėmesį saugumui. Tam, kad jie veiktų, nereikalingi jokie degikliai, jie veikia be atviros liepsnos ar žvakių, vos vieno mygtuko paspaudimu! Dėl šios priežasties visiškai nereikia jaudintis dėl gaisro pavojaus. Be to, jie neskleidžia dūmų ir neišskiria kenksmingų garų, todėl juos saugu naudoti lauko erdvėse, net jeigu yra mažų vaikų. Negana to, „Thermacell“ prietaisai laikomi draugiškais aplinkai, nes į atmosferą neišskiria kenksmingų cheminių medžiagų.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Thermacell“ prietaisai yra tobulas naujos kartos išradimas, efektyviausias ir patogiausias sprendimas uodams atbaidyti. Dėl jų kompaktiško dydžio, paprasto naudojimo, ilgalaikės apsaugos ir sudėties be DEET, jie yra saugus ir patikimas būdas susikurti aplinką be uodų ir mėgautis bet kokia veikla lauke be uodų įkandimų!

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį