SANOTINT – natūrali gamtos harmonija tavo plaukuose!

Paskelbta: Skaityta: 837
SANOTINT – natūrali gamtos harmonija tavo plaukuose!

Sanotint plaukų priežiūros linija prieš daugiau nei 35 metus Italijoje gimė tiesiai iš gamtos dovanojamų gėrybių. Drauge su šia Cosval šeimos verslo dalimi gimė ir atsakingas požiūris į ekologišką bei natūralų grožio kūrimą. Tokiu būdu natūralios plaukų spalvos ir plaukų priežiūros priemonės iki šiol kuriamos pasitelkiant išskirtinai natūralius ekologiškus ingredientus tiesiai iš gamtos!

Augalų ekstraktų, vitaminų bei mineralų galia

Sanotint plaukų priežiūros priemonės – tai ne tiesiog plaukų produktai, tuo pačiu tai – buvimas harmonijoje su savimi bei gamta! Produktų sudėtyje visiškai atsisakyta parabenų, silikonų, amoniako ir kitų su natūralumu ir plaukų sveikata nesuderinamų cheminių ingredientų. Todėl beveik visi produktai, su minimalia išimtimi, yra 100 % veganiški ir nėra atliekami bandymai su gyvūnais.

Plaukų priežiūros produktuose naudojama unikali, kruopščiai parinktų žolelių ekstraktais paremta formulė, pagrįsta nepakartojama vitaminų bei mineralų galia. Jie maitina, stiprina pažeistus tiek natūralius, tiek dažytus plaukus ir užkerta kelią plaukų slinkimui.

Šios priemonės ne tik atliepia visų tipų plaukų priežiūros poreikius, bet ir nepertraukiamai žengia su naujausiomis plaukų dažų spalvų tendencijomis! Tik šių produktų dėka kuriamos plaukų spalvos bei jų atspalviai leidžia pabrėžti skirtingų asmenybių bei charakterių unikalumą. O pagrindinė produktų užduotis – atskleisti sveiką natūralių plaukų vidinį spindesį!

Pagrindinė sveikų plaukų paslaptis – teisingas priemonių pasirinkimas

Plaukų priežiūra ir jų gydymas visuomet prasideda nuo teisingo plaukų trinkimo. Tačiau dar prieš tai ne mažiau svarbus momentas – teisingas plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas. Kaip žinia, kiekvienu atveju plaukų priežiūra ir lūkesčiai yra labai skirtingi.

Sanotint linija sukurta taip, kad kiekvienas plaukų šampūnas, kiekvienas plaukų kondicionierius ar kaukė plaukams maksimaliai atlieptų atitinkamo tipo plaukų priežiūros poreikius. Kitaip tariant, kruopščiai atrinkti ingredientai ir unikali šių Sanotint produktų sudėtis leidžia juos pritaikyti išskirtinai Jūsų plaukų poreikiams!

Plaukų šampūnai ir juose naudojamų ingredientų galia

Sanotint linijos plaukų šampūnų linija rūpinasi visų tipų natūraliais ir dažytais plaukais. Auksinių sorų, liepų ir pasiflorų ekstraktai pasižymi regeneruojančiu poveikiu, o bambuko ekstraktas suteikia taip trūkstamos drėgmės dažytiems plaukams. Tuo tarpu pasifloros gėlės, kraujažolė ir kario žolė ne tik ramina sudirgusią ar jautrią galvos odą, tačiau ir suteikia spindesį jūsų plaukams!

Kaip dažnai reikia plauti plaukus?

Prieš trenkant plaukus šampūnu, svarbu įvertinti ne tik tai, kuris iš šių produktų Jums yra reikalingas, bet ir plaukų trinkimo dažnumo poreikį. Tai priklauso nuo Jūsų galvos odos tipo, gyvenimo būdo, darbo aplinkos bei kitų aplinkybių.

Jeigu Jūsų plaukai ploni arba Jūs dažnai ir intensyviai sportuojate, tikriausiai plaukai riebaluojasi greičiau ir dėl to tenka juos dažniau plauti. Tiesa, plauti galvos kasdieną nereikėtų, labai svarbu, kad po paskutinio plaukų trinkimo galvos oda spėtų atstatyti natūralų lipidinį balansą. Pernelyg dažnas galvos plovimas gali jį pažeisti ir tai paskatins tik dar didesnį riebalų išskyrimą bei odos sudirgimą.

Plaukų trinkimo taisyklės, kurių negalima užmiršti

  1. Prieš trinkimą plaukus būtinai iššukuokite.
  2. Po trinkimo šampūnu naudokite kondicionierių.
  3. Neplaukite galvos karštu vandeniu.
  4. Nenaudokite per daug šampūno – plaukus trinkite du kartus! Tai padeda ne tik švariai išplauti plaukus, bet ir gerokai sumažinti produktų poreikį.

Ant sudrėkintų plaukų uždėkite šampūno, atsižvelgiant į plaukų ilgį, įmasažuokite jį į galvos odą ir trumpam palikite. Išskalaukite plaukus drungnu vandeniu ir procedūrą pakartokite. Atminkite, šampūno dėti per visą plaukų ilgį nereikia, jo visiškai pakanka tiek, kiek nuteka skalaujant vandeniu.

  1. Išplautus plaukus švelniai nuspauskite ir apvyniokite rankšluosčiu, jokiu būdu netrinkite!

Plaukų kaukės, kondicionieriai ir aliejai plaukams

Giliai pamaitinti iš vidaus spindintys plaukai įkvepia pasitikėjimo! Unikalios drėkinamosios formulės ir subalansuotos vitaminų, mineralų bei augalų ekstraktų sudėties dėka, Sanotint kaukė plaukams ir plaukų kondicionierius prasiskverbia giliai į plaukų vidų, regeneruoja plaukus ir suteikia jiems žvilgesio bei glotnumo!

Tuo tarpu plaukų aliejus suteikia drėgmės, atkuria plaukų struktūrą, apsaugo juos nuo aplinkos poveikio, žalingų UV spindulių ir laisvųjų radikalų. Puikiai tinka intensyviai itin pažeistų plaukų ir sudirgusios galvos odos priežiūrai!

Raskite savo produktus dabar ir leiskite plaukams augti!

SANOTINT

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį