Universalių dovanų TOP3: šventėms, įkurtuvėms, verslo partneriams

Paskelbta: Skaityta: 358
Universalių dovanų TOP3: šventėms, įkurtuvėms, verslo partneriams

Daugelis žmonių beveik vieningai pritaria, jog dovanas dovanoti yra kur kas smagiau, negu jas gauti. Vis dėlto, kai kuriems tai – nemažas galvos skausmas ir tik nedaugeliui dovanų paieškos procesas prilygsta terapijai ar savotiškai kūrybai.

Visų pirma, užvaldo klausimas – ką nupirkti, o vėliau – kaip su šia dovana „neprašauti“.

Prieš renkant dovaną reikėtų būtinai įvertinti, kokiai progai ji yra skirta ir kaip gerai pažįstate dovanos gavėją, – kokie yra jo pomėgiai bei įpročiai. Deja, net ir pakankamai gerai viską įvertinus, ne visuomet tai garantuoja šimtaprocentinę sėkmę.

Žemiau pateiksime bent tris dovanų idėjas, kurios tiks ir artėjančioms Kalėdoms, ir gimtadieniui ar įkurtuvėms.

Dovana Nr. 1: Namų kvapai

Prabangūs namų kvapai yra puiki dovana jūsų artimajam, geram draugui ar draugei, net verslo partneriams ar lojaliems klientams. Tai bene viena universaliausių ir populiariausių dovanų kalėdinių bei įkurtuvių dovanų sąraše, tačiau tinka ir bet kokiai kitai progai.

Kaip išrinkti tinkamą namų kvapą?

Nors kvapai yra labai subtilus ir individualus dalykas, išrinkti namų kvapą yra kur kas paprasčiau nei kūno kvepalus. Šiuo atveju reikėtų atsižvelgti į tris dalykus: sudėtį, sezoniškumą ir asmenį, kuriam dovanojate.

Sudėtis – vienas iš svarbiausių aspektų, renkantis namų kvapą tiek sau, tiek dovanoms. Labai svarbu, kad sudėtyje nebūtų naudojamos kenksmingos medžiagos, kurios galėtų neigiamai paveikti kvėpavimo takus ar kitaip sutrikdyti savijautą. Vertėtų rinktis aukštos kokybės namų kvapus, kurių gamyboje naudojami tik kruopščiai atrinkti natūralaus pagrindo ingredientai.

Kodėl paminėjome sezoniškumą? Sezoniškumas įtakoja ne tik mūsų nuotaiką, savijautą, bet ir kuria atmosferą namuose. Vasaros metu rekomenduojama rinktis lengvus, gaivius gėlių ar vaisių aromatus, o štai renkant dovaną Kalėdoms – sodresnius, rytietiškus kvapus. Tobulai tinka citrusinių vaisių – apelsinų, mandarinų, bergamotės, cinamono natos.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kam šią dovaną ruošiatės dovanoti. Jeigu tą žmogų gerai pažįstate, atsižvelkite į jo ir šeimos narių pomėgius, priešingu atveju rinkitės neutralesnius, universalesnius kvapus. Tuo tarpu, jeigu tai yra verslo dovana – nepabijokite išraiškingesnių pasirinkimų. O jeigu visiškai neįsivaizduojate, kaip pasirinkti kvapą, pasinaudokite namų kvapų gidu.

Dovana Nr. 2: Kvepiančios žvakės

Ši dovana labiau subalansuota moterims, kaip ir namų kvapas, galėtų tapti išskirtine interjero detale, o atitinkamas aromatas pasitarnauti savijautos gerinimo tikslais. Tai dar viena labai universali dovana, kuri nudžiugins ir gimtadienio, ir įkurtuvių proga.

Kaip išrinkti tinkamą namų žvakę?

Renkantis aromatines žvakes namams ar dovanoms, taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į jų sudėtį. Vertėtų vengti parafino žvakių, o rinktis tik kokybiškas, geriausia natūralias – augalinio sojų ar bičių vaško žvakes.

Apie parafino žvakes įspėja daugelis sveikatos specialistų. Tai iš naftos išgaunamas produktas, kuris degdamas į aplinką skleidžia kenksmingas medžiagas. Tokių žvakių apstu bet kurioje įprastoje parduotuvėje, todėl rinkdami dovaną būkite itin atidūs!

Kvepiančios žvakės labai dažnai pasitarnauja savijautos gerinimo, aromaterapijos tikslais, tiesa, labai svarbu atkreipti dėmesį į joje naudojamus kvapus. Vertėtų rinktis gaminius, kurių kvapiklius sudaro natūralūs eteriniai aliejai ar kitos natūralios medžiagos, jokiu būdu ne kenksmingi sintetiniai kvapai. Labai dažnai paties gaminio kaina pasufleruoja žvakės medžiagų kokybę.

Dovana Nr. 3: Kūno kvepalai

Prabangūs kūno kvepalai yra vis dar viena populiariausių dovanų tiek JAI, tiek JAM gimtadienio ar Kalėdų proga. Priešingai nei prieš tai paminėtos dovanos, ši yra labiau personalizuota ir jos pasirinkimas pareikalauja žymiai daugiau pastangų. Ne veltui tokia dovana dažniausiai dominuoja porose arba tarp artimų, gerai pažįstamų žmonių.

Kaip išrinkti kvepalus dovanų?

Dovanojant kvepalus labai svarbu individualumas, jokiu būdu nesivaikykite madų! Atkreipkite dėmesį į dominuojančias kvapų natas, pasidomėkite apie jų reikšmę bei tai, kokią žinutę perduoda jų skleidžiamos savybės.

Atminkite, kad kūno kvepalai turi pabrėžti ir atskleisti asmenybę, todėl rinktis vertėtų išskirtinius kvapus! O jeigu žmogaus gerai nepažįstate, kvepalus turėtumėte rinkti itin atidžiai!

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį