Tobula vieta namų kvapams

Paskelbta: Skaityta: 669
Tobula vieta namų kvapams

Susikurkite jaukius namus su natūraliai namų kvapais. Venkite statyti namų kvapų difuzorius šalia šilumos šaltinių ar oro srovės, šalia palangių ar knygų lentynų.

Stikliniai buteliukai su kvapais ir ratano lazdelėmis yra puiki interjero detalė! Jie elegantiški, bet subtilūs ir tinka bet kokioje aplinkoje. Tačiau tai, kur pastatysite namų kvapų difuzorių, turės įtakos kvapo sklidimui ir jo išsilaikymo trukmei. Todėl turite atsakingai nuspręsti, kur jį pastatysite.

Namų kvapų difuzorių nerekomenduojama statyti žemiau nei vieno metro aukštyje arba aukščiau nei nosies lygmenyje. Kvapas natūraliai kyla į viršų ir užpildo orą, tad jeigu pastatysite difuzorių per aukštai, jo kvapas sklis aukštyn ir nebus veiksmingas. Jo jūs tiesiog taip stipriai nejausite, kaip norėtumėte.

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į vietą, kur statote difuzorių. Jį reikėtų statyti ten, kur neužstotų daiktai ar prieš kurį nebūtų kitos lentynos. Būkite atidūs, difuzorius statydami ant pažeidžiamų paviršių, ypatingai medienos, kadangi ištekėjęs turinys gali negrįžtamai tokius paviršius sugadinti. Tam geriausia naudoti padėkliukus. Be to, virš difuzoriaus taip pat neturėtų būti jokių kliūčių.

Venkite statyti namų kvapų difuzorius šalia šilumos šaltinių ar oro srovės, šalia palangių ar knygų lentynose. Ideali vieta namų kvapo difuzoriui yra stalai ir kavos staleliai, žemi baldai ar komodos.

Tinkamai parinkus difuzoriaus dydį ir jo pastatymo vietą, galėsite mėgautis nepakartojamais namų kvapų kuriamais pojūčiais!

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį