Kaip išsirinkti namų kvapų difuzoriaus dydį?

Paskelbta: Skaityta: 527
Kaip išsirinkti namų kvapų difuzoriaus dydį?

Tik tinkamo dydžio buteliukas užtikrins optimalų kvapo pasiskirstymą patalpoje, tuo pačiu suteiks išskirtinumo Jūsų namų interjerui ir padės Jums geriausiai papuošti namus.

Namų kvapai yra įvairių dydžių – nuo 100 ml iki 4700 ml, o difuzorių buteliukai turi ratano lazdeles. Vieno ar kito dydžio pasirinkimas lemia ne tik kvapo sklidimo trukmę, bet ir estetiką. 

  • 100 ml difuzorius tinka mažoms erdvėms, tokioms kaip vonia, tualetas ar mažas kambarys.
  • 250 ml namų kvapų difuzoriai puikiai tinka vidutinio dydžio patalpoms, pavyzdžiui, pagalbinėms patalpoms, kambariams-spintoms ar nedideliems butams (pvz., vieno kambario butams).
  • 500 ml dydžio difuzoriai puikiai tiks vidutinio dydžio-didelėms patalpoms, pvz., vestibiuliams, svetainėms, virtuvėms ar laiptinėms.
  • Difuzoriai nuo 1000 ml tinka atviroms erdvėms, profesinėms patalpoms, studijoms ar kitoms didelių išmatavimų patalpoms.

Jeigu norite, kad visuose Jūsų kambariuose nuolat sklistų optimaliai juntami kvapai, teturite pažaisti su buteliukų dydžiais ir pastatyti kiek didesnį arba mažesnį difuzorių į atitinkamą kambarį ar patalpą.

Namų kvapų gamyboje naudojami tik geriausi eteriniai aliejai. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. 

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį