Tualeto valikliai, Sanitarinis valiklis Bucalex

Rūgštinis sanitarinis valiklis “Bucalex G 460” 1 ltr

Buzil “Bucalex G 460” 1 ltr
8,90 €
Nėra mokesčio

Rūgštinis sanitarinis valiklis “Bucalex G 460” skirtas kasdieniniam sanitarinių patalpų valymui. Pašalina kalkių, betono, rūdžių ir šlapimo akmens apnašas, riebalų ir muilo likučius. pH 0.5

Tinka naudoti vertikaliems, chromuotiems ir nerūdijančio plieno paviršiams. Koncentruotas valiklis veikia antibakteriškai, malonaus aromato, pasižymi antikoroziniu poveikiu. 

Kiekis 1 ltr

Kiekis
Prekė sandėlyje

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Itin galingas sanitarinis valiklis Buzil Bucalex G460 yra fosforo rūgšties pagrindu sukurtas produktas, turintis papildomų antibakterinių savybių. Jo klampi gelio pavidalo konsistencija efektyviai pašalina įsisenėjusius nešvarumus nuo rūgštims atsparių paviršių, tokių kaip sanitarinis porcelianas, nerūdijantis plienas ir net chromas.

Buzil G460 Bucalex puikiai susidoroja su itin dideliu nešvarumu kalkių, rūdžių, riebalų, šlapimo ar katilo akmenų pavidalu. Lipni ir tanki Buzil G460 struktūra garantuoja tinkamą sukibimą net su vertikaliais paviršiais, tokiais kaip unitazas ar sienų plytelės. Jame esanti rūgštis savo ruožtu pasižymi labai geromis tirpinimo savybėmis ir ilgai veikia nešvarumus.

Jis puikiai tinka visuose viešuosiuose tualetuose ir valymo įmonėms, užsiimančioms sporto objektų, prekybos centrų ir švietimo įstaigų valymu. Taip pat gali būti naudojamas drėgnoms patalpoms ir baseinams.

Tačiau dėl rūgšties veikimo kai kuriais atvejais gali būti prarastos atitinkamos medžiagos savybės arba ji gali būti visiškai sunaikinta. Dėl šios priežasties Buzil G460 Bucalex sanitarinio valiklio negalima naudoti ant akrilinio stiklo, natūralaus akmens, aliuminio, lakuotų ir dažytų ar chromuotų paviršių. Nemaišyti su chloro turinčiomis cheminėmis priemonėmis.

Buzil Bucalex G460, nepaisant jame esančios rūgšties, skirtingai nuo kitų rūgštinių medžiagų, nedirgina nosies ir turi malonų kvapą.

Techniniai duomenys:

- pH vertė: maždaug 0,2 - 1
- Pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus, pvz., kalkakmenį, šlapimo nuosėdas, rūdis, kalkių nuosėdas, nešvarumus, riebalų ir muilo likučius
- Stiprus ir greitas veikimas
- Klampaus skysčio forma užtikrina tinkamą sukibimą su vertikaliais paviršiais

Prieš naudojimą sudrėkinti paviršių. 

Naudojimas / Dozavimas:

Buzil Bucalex G460 koncentratą galima naudoti tiesiai ant dėmių arba naudojant putų generatorių ir vieno disko valymo mašiną. Tačiau prieš tai produktą rekomenduojama praskiesti vandeniu gamintojo rekomenduojamomis proporcijomis.

Rankinis valymas: Naudoti gryną arba skiesti 100 ml / 10 ltr šalto vandens 

Automatinis valymas (viendiskine mašina): Skiesti 100 ml 1ltr / 10ltr  šalto vandens.

Po to praplauti šaltu vandeniu.

Buzil “Bucalex G 460” 1 ltr
3 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį