Biotualetų ir kemperių tualetų priežiūros priemonė “Organic Toilet Fluid” 2 ltr

Elsan “Organic Toilet Fluid” 2 ltr
16,99 €
Nėra mokesčio

Biotualetų ir kemperių tualetų priežiūros priemonė tirpinant atliekas ir natūraliai pašalinus kvapus, cheminis kvapas, kuris ilgą laiką buvo siejamas su kemperių tualetais, pagaliau buvo pašalintas ir pakeistas maloniu švelniu kvapu. Biotualetų priežiūros priemonė “Organic Toilet Fluid“ galima naudoti tiek nuleidimo, tiek atliekų rezervuaruose, todėl viskas yra daug patogiau. Skirta naudoti nešiojamiems tualetams, kemperių, autobusų ir kitų tualetų priežiūrai

Kiekis: 2 ltr

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Biotualetų ir kemperių tualetų priežiūros priemonė tirpinant atliekas ir natūraliai pašalinus kvapus, cheminis kvapas, kuris ilgą laiką buvo siejamas su kemperių tualetais, pagaliau buvo pašalintas ir pakeistas maloniu švelniu kvapu. Biotualetų priežiūros priemonė “Organic Toilet Fluid“ galima naudoti tiek nuleidimo, tiek atliekų rezervuaruose, todėl viskas yra daug patogiau.

Kadangi atliekos yra saugios aplinkai ir be stiprių cheminių medžiagų, jas galima išpilti į septiką. “Organic Toilet Fluid“ ne tik padarys jūsų tualetą malonia vieta, bet prisidėsite ir prie aplinkos.

Elsan “Organic Toilet Fluid” 2 ltr
5 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį