Natūralaus vaško žvakė namams "Bergamotto Di Calabria"

Natūralaus vaško žvakė namams "Bergamotto Di Calabria" 230 g

Cereria Molla1899 "Bergamotto Di Calabria"
34,00 €

(22,00 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Natūralaus vaško žvakė namams "Bergamotto Di Calabria" kartu su bangų muša neša į Viduržemio jūros salų krantus.

Aitrus, galingas ir charakteringas aromatas pagauna kaip vandenyno srovė ir neša pažinti gaivius citrinmedžių sodus. Saldžiai gaivus gėlių ir medienos kvapas suteikia jėgų antplūdį ir apsupa erdvę tobula kvapų darna.

Kiekis: 230 g

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Cereria Molla 1899 produktai – tai ilgų metų rankų darbo ir kryptingo judėjimo rezultatas. Švelnios ir aiškios linijos, tamsių ir šviesių spalvų kontrastas – tai subtilaus ir klasikinio dizainas, atsispindintis kiekviename unikaliame produkte.

Natūralaus vaško žvakė namams "Bergamotto Di Calabria" kartu su bangų muša neša į Viduržemio jūros salų krantus.

Aitrus, galingas ir charakteringas aromatas pagauna kaip vandenyno srovė ir neša pažinti gaivius citrinmedžių sodus. Saldžiai gaivus gėlių ir medienos kvapas suteikia jėgų antplūdį ir apsupa tobula kvapų darna.

Pagrindinės kvapų natos:

- Sandalmedis – tai lėčiausiai augantis medis, parfumerijoje atskleidžiantis intensyvų švarios medienos aromatą su saldžiu prieskoniu;

- Bergamo plantacijose surinktų šviežių bergamočių vaisių aromatas išsiskiria citrusine gaiva ir lengvumu;

- Citrina žadina citrusiniu rūgštumu ir gaiva.

Cereria Molla 1899 kvepiančios žvakės namams gaminamos iš aukštos kokybės augalinio sojų vaško bei pabaigiamos medvilnine dagtimi be švino. Tokiu būdu jos skleidžia kokybiškos ir natūralios žvakės aromatą, kuris švelniai kuria ir spalvina unikalią namų aurą.

Šios natūralios žvakės yra supilstytos į subtilius stiklinius indelius bei puošiasi švelnaus medžio dangteliais. Klasikinis dizainas ir Ispanijos krašto įkvėpti kvapai užpildys tuščias namų erdves ir skleis malonią šilumą ir jaukumą.

Cereria Molla 1899 – tai ispanų šeimos įkurtas žvakių ir namų kvapų verslas, šiandien skaičiuojantis daugiau nei 100 metų. Tradiciškai gaminamos rankų darbo žvakės išliko esminiu šio prekinio ženklo principu iki šiol, tačiau nesustojantis produkcijos tobulinimas ir pasiūlos augimas – tai ne vienos šio verslo šeimos kartos indėlis.

Išlikdami ištikimi iš kartos į kartą perduodamoms tradicijoms ir palaikydami gamtos tausojimo idėją, Cereria Molla 1899 žvakių ir namų kvapų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų, o kvapų įvairovė rezonuoja Viduržemio jūrą supančius kalnus ir bangas žadinantį vėją.

Cereria Molla1899 "Bergamotto Di Calabria"
5 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį