Locherber purškiamas namų kvapas "Malabar Pepper" 100ml

Locherber purškiamas namų kvapas "Malabar Pepper" 100 ml

Locherber Milano "Malabar Pepper" 100ml
39,00 €
Nėra mokesčio

Locherber "Malabar Pepper" purškiamas namų kvapas – tai universalus būdas savo mėgstamą aromatą perkelti į pageidaujamas erdves ir jose sukurti Jums pažįstamą ir mielą atmosferą. Ryškių kvapų natos gali atgaivinti ne tik kambarius, bet ir užuolaidas, patalynę ar drabužius, taip pat atnaujinti kvapnius maišelius.

Malabaro krante užgimęs „Malabar Pepper“ užburia juodųjų pipirų ir aštrių rytietiškų prieskonių bei citrusinių vaisių darna ir pulsuojančia energija. Medienos aromatingas kvapas su imbiero, apelsino, bergamotės ir cinamono natomis, derinamas su mirta, pelargonija, juodaisiais pipirais, elemi ir muskato riešutais, kuriuos užbaigia kipariso, vetiverijų, pačiulio ir kedro aromatai.

Kiekis: 100 ml

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Purškiamas kvapas yra universalus būdas perkelti mėgstamą aromatą į vis kitas, pageidaujamas erdves ir jose sukurti Jums pažįstamą ir mielą atmosferą. Ryškių kvapų natos gali atgaivinti ne tik kambarius, bet ir užuolaidas, patalynę, drabužius, kvapnius maišelius.

„Locherber“ namų kvapai siūlo nepriekaištingą kokybę, kurią galima ne tik pamatyti, bet ir užuosti. Namų kvapai yra pripildyti geriausiais eteriniais aliejais, kurie, būdami visiškai natūralūs, užburia pažįstamais kvapais ir įkvepia dar neužuostais deriniais.

Malabaro krante užgimęs „Malabar Pepper“ užburia rytietiškų prieskonių ir citrusinių vaisių darna ir pulsuojančia energija.

"Malabar Pepper" – tai juodųjų pipirų širdelės ir aštrių bei medienos natų kvapas, įkvėptas Malabaro pakrantės Indijoje. Čia auginami brangiausi pasaulyje pipirai, kurie įkvėpė didžiuosius portugalų tyrinėtojus, įskaitant Vasco de Gama, eiti prieskonių keliu tarp Indijos ir Europos.

Kvapų natos:

- Citrusiniai vaisiai žaidžia tarp salsvo ir lengvai rūgštaus aromato, kuris kvapui suteikia lengvumo ir švaros pojūčio;

- Energingas ir intensyvus imbieras priduoda gaivinančio lengvumo;

- Tobulas cinamono ir juodųjų pipirų derinys maloniai šildo, uždega ir vėl nuramina;

- Kiparisas ir pačiulis skleidžia gilios medienos ir drėgnos žemės natas;

- Kedro mediena šildo geidulingu balzaminiu ir žemišku miško kvapu.

Viršutinės natos: imbieras, apelsinas, bergamotė, cinamonas

Vidurinės (širdies) natos: mirta, pelargonija, juodieji pipirai, muskato riešutas, elemi

Bazinės natos: violetinė, kiparisas, vetiverijos, pačiuliai, kedras

„Locherber Milano“ žino, jog kvapai – lyg esminis pagrindas, o kartu ir užbaigiamasis akcentas, užpildantis erdvę, kuriantis prisiminimus ir sužadinantis emocijas. Italų šeimos užaugintas prekinis ženklas keliauja net per tris kartas, kurios, vedinos itališkos aistros ir šveicariško tikslumo, iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus ir pirminę viziją. Jau 40 metų kūno bei namų kvapus kuriantis „Locherber Milano“ atsižvelgia į smulkiausias produkto detales, kiekviename jų sujungdamas natūralias gamtos žaliavas.

Locherber Milano "Malabar Pepper" 100ml
2 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį