Locherber purškiamas namų kvapas "Azad Kashmere" 100 ml

Locherber purškiamas namų kvapas "Azad Kashmere" 100 ml

Locherber Milano "Azad Kashmere" 100 ml
39,00 €
Nėra mokesčio

Locherber "Azad Kashmere" purškiamas namų kvapas – tai universalus būdas savo mėgstamą aromatą perkelti į pageidaujamas erdves ir jose sukurti Jums pažįstamą ir mielą atmosferą. Ryškių kvapų natos gali atgaivinti ne tik kambarius, bet ir užuolaidas, patalynę ar drabužius, taip pat atnaujinti kvapnius maišelius.

„Azad Kashmere“ -  tai apsnigtų kalnų ir žaliuojančių slėnių didybės įkvėptas aromatas kuria saugumą ir skambią ramybę kiekviename namų kampelyje. Gėlių, medienos ir pudros aromatas, kuriame viršutinės bergamotės natos derinamos su Maroko jazminu, pakalnėmis, vilkdalgiu ir juodmedžio medžiu, užbaigiant vanile, pačiuliu, muskusu, gintaru ir sandalmedžiu, saugo namų jaukumą ir šilumą, ramina pažįstamais kvapais. 

Kiekis: 100 ml

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Purškiamas kvapas yra universalus būdas perkelti mėgstamą aromatą į vis kitas, pageidaujamas erdves ir jose sukurti Jums pažįstamą ir mielą atmosferą. Ryškių kvapų natos gali atgaivinti ne tik kambarius, bet ir užuolaidas, patalynę, drabužius, kvapnius maišelius.

„Locherber“ namų kvapai siūlo nepriekaištingą kokybę, kurią galima ne tik pamatyti, bet ir užuosti. Namų kvapai yra pripildyti geriausiais eteriniais aliejais, kurie, būdami visiškai natūralūs, užburia pažįstamais kvapais ir įkvepia dar neužuostais deriniais.

„Azad Kashmere“ saugo namų jaukumą ir šilumą, ramina pažįstamais kvapais. Apsnigtų kalnų ir žaliuojančių slėnių didybės įkvėptas aromatas kuria saugumą ir skambią ramybę kiekvienų namų kampelyje. Įsivaizduokite tylą, didelius kontrastus, nuo nepralaidžių kalnų erdvių iki didžiulių slėnių, tai yra Kašmyras, šalis tarp Pakistano, Kinijos ir Indijos, kur vanduo („Ka“) iš upių greitai išgaruoja ("Shimir"); šalis, turtinga istorija, dažnai neramiomis, ilgaamžėmis tradicijomis, kuriose šimtmečius veikė sultonai ir maharadžos, puikus pasaulinės prekybos garsiais audiniais, tokiais kaip Kašmyras ir Pašmina, centras. 

Azad reiškia „Laisvas“: tai kvepalai tiems, kurie nori jaustis be suvaržymų, subtilaus kvapo kvapai, kurie puikiai dera bet kurioje erdvėje ir yra dalis Locherber kolekcijos, įkvėptos tokių audinių kaip Dokki Cotton ir Boccioli di Lino.

„Azad Kashmere“ - gėlių, medienos ir pudros aromatas, kuriame viršutinės bergamotės natos derinamos su Maroko jazminu, pakalnutėmis, vilkdalgiu ir juodmedžio medžiu, užbaigiant vanile, pačiuliu, muskusu, gintaru ir sandalmedžiu.

Kvapų natos:

- Išraiškinga bergamotė pažeria ryškiai saldų gėlių aromatą;

- Maroko jazminas ir lelija varžosi charakteringais ir išraiškingais kvapų akordais;

- Irisas ir vanilė sutepa gėlių natas kreminiu karamelės aromatu;

- Juodmedis ir ambra žavi saldžiais, aitriais ir net dūminiais prieskoniais;

- Muskusas ir pačulė išsiskiria kaip lengvai prisijaukinamas, šildantis ir žemiškas odos ir miško aromatas.

„Locherber Milano“ žino, jog kvapai – lyg esminis pagrindas, o kartu ir užbaigiamasis akcentas, užpildantis erdvę, kuriantis prisiminimus ir sužadinantis emocijas. Italų šeimos užaugintas prekinis ženklas keliauja net per tris kartas, kurios, vedinos itališkos aistros ir šveicariško tikslumo, iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus ir pirminę viziją. Jau 40 metų kūno bei namų kvapus kuriantis „Locherber Milano“ atsižvelgia į smulkiausias produkto detales, kiekviename jų sujungdamas natūralias gamtos žaliavas. „Locherber Milano“ vizija sujungia antikinio ir moderniojo Milano stilius, kurie kvapų buteliukus paverčia įstabia namų interjero detale.

Locherber Milano "Azad Kashmere" 100 ml
1 Vienetas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį