Elektros prietaisų Hidroizoliacinė nano danga

Elektros prietaisų apsauga nuo drėgmės - Nano danga

Nano ProTech Electric
14,99 €

(11,99 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Elektros prietaisų apsauga nuo drėgmės. Hidroizoliacinė nano danga, skirta elektros prietaisams, metaliniams paviršiams nuo korozijos, elektros iškrovos. Apsaugokite savo akumuliatorinius ar elektrinius įrenginius nuo lietaus. Vaizdo stebėjimo kamerų, darbo įrankių apsauga nuo drėgmės ar lietaus, elektros jungčių apsauga nuo korozijos. 

Paviršius taps atsparus drėgmei, kondensatui, užliejimui, krituliams, rūgštiniam lietui, chloruotam ir druskuotam vandeniui. Priemonė taip pat prailgina elektros prietaisų ilgaamžiškumą. Su NANO PROTECH Electric apsaugosite judančias dalis, mechanizmus.

Kiekis 210 ml 

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Nano ProTech nano danga yra unikalus, atitikmenų neturintis novatoriškas nano produktas, skirtas apsaugoti metalinius paviršius nuo vandens sukeliamos korozijos tiek namuose, tiek pramonėje. Nano ProTech ženklas rinkoje jau žinomas kaip efektyvus apsauginis impregnantas, 100% apsaugantis konduktorius bei elektroninius komponentus nuo vandens ar aukštos drėgmės sukeliamos korozijos. Ši priemonė ne tik suteikia ilgalaikę apsaugą, bet kartu užtikrina elektroninio prietaiso funkcionalumą net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

 

Produktas taip pat puikiai tinka jau drėgmės pažeistų prietaisų impregnavimui ir funkcionalumo atstatymui. Visos šios savybės suteikia išskirtinį unikalumą siekiant apsaugoti elektros prietaisus nuo žalingo drėgmės poveikio.

Antikorozinis poveikis

PANAUDOJIMO SRITYS: 

Šis produktas puikiai tinka naudoti tiek pramonėje, tiek buityje, nepriklausomai nuo prietaiso dydžio ar mechaninio sudėtingumo, pavyzdžiui:

 

 • Pramonėje (kasyklose, mechaninio apdirbimo prietaisuose, chemijoje, metalurgijoje, elektrinėse ir pan.);
 • Žemės ūkyje;
 • Aviacijoje, oro transporto priemonėse;
 • Laivyboje, laivų statyklose bei dirbtuvėse;
 • Geležinkelyje, metro sistemose, eskalatoriuose;
 • Šildymo ūkyje (šildymo prietaisams, jų priežiūrai);
 • Karinės technikos priežiūrai, remontui;
 • Vandens valymo įrenginiuose, vandentiekio infrastruktūroje;
 • Žemės transportui (automobiliams, sunkvežimiams, motociklams, dviračiams);

 

PRAKTINIS PANAUDOJIMAS BUITYJE

Šis produktas yra specialiai sukurtas visų tipų elektros prietaisų (kontaktų, jungiklių, rozečių, patronų, lizdų, saugiklių, paskirstymo stotelių, generatorių ir t.t.) apsaugai. Padengtas paviršius bus puikiai apsaugotas nuo galimos drėgmės (kondensato, aptėškimo, lietaus, garų ir pan.) sukeltos žalos. Nano danga ženkliai sustiprina paviršiaus hidroizoliacines savybes, taip apsaugodama nuo galimos elektros iškrovos, todėl puikiai tinka elektros prietaisams, dirbantiems itin drėgnoje aplinkoje. Priemonė taip pat atstato drėgmės pažeistų prietaisų konduktyvumą, Šis produktas apsaugo elektros prietaisus nuo galimos elektros iškrovos (trumpo sujungimo), taip pat prailgina galimą prietaisų tarnavimo laiką.

 

PUIKIAI TINKA:

 • Grąžtams, perforatoriams, el. atsuktuvams, el. pjūklams,
 • Žoliapjovėms, generatoriams,
 • Prailgintuvams, elektros lizdams, maitinimo adapteriams, 
 • Lauko apšvietimo prietaisams, žibintuvėliams,
 • Elektros skydinėms, terminalams ir pan.

 

Priemonė veikia ne tik kaip apsauga - ji taip pat sutepa mechanizmus, priemonę galima naudoti netgi drėgme pasidengusiems paviršiams. NANOPROTECH Electrics nekenkia ir negadina metalinių, plastikinių, guminių, dažais padengtų paviršių, tinka keramikiniams elementams bei elektros varikliams.

Nano PROTECH taip pat puikus pagalbininkas automobilių, motociklų ir sunkvežimių savininkams - impregnuotas paviršius taps atsparus drėgmei, kondensatui, užliejimams, krituliams, rūgštiniams lietums, chloruotam ir druskuotam vandeniui. Priemonė taip pat prailgina elektros prietaisų ilgaamžiškumą. Su NANO PROTECH Electric apsaugosite judančias dalis, mechanizmus.

 

Dėmesio: Jei padengtą paviršių reiktų nudažyti, pašalinti dangą nesunkiai galite nuvalydami su elektros prietaisų valikliu, vaitspiritu.

SVARBU: Priemonė nėra skirta pokštams. Naudokite tik pagal paskirtį.

 

Talpa: 210 ml purškiamas aerozolis (150g netto)

Veikimo temperatūra: nuo -80 iki 140' C

Naudojimo temperatūra: nuo -20 iki +35' C

Išeiga: 30-50 ml/m2

Galiojimo data: 5 metai

Dangos ilgaamžiškumas: iki 1 metų (rekomenduojama impregnuoti kas 6 mėn.)

Nano ProTech Electric
2 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį