Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Mini U

MINI Ü – tai ne tik švara, bet ir pramoga! Tai 2010 metais Jungtinėje Karalystėje išskirtinai vaikams sukurtas plaukų, vonios ir kūno priežiūros prekės ženklas, jau spėjęs pelnyti daugybę apdovanojimų už išskirtinę kokybę ir natūralią sudėtį!

MINI Ü prekės ženklo asortimentas yra sukurtas tik iš natūralių, draugiškų gyvūnams ingredientų, be palmių aliejaus, glitimo, sojos ir pieno produktų, o gaminant juos neatliekami bandymai su gyvūnais. Tai veganiška kosmetika, kuri ideliai be išimties tinka nuo pačių mažiausių, jaunai ir jautriai mažylių odai.

MINI Ü kosmetikoje jūs nerasite jokių dirbtinių ar kenksmingų ingredientų, jokio mikro plastiko ir kitų teršalų! Tik natūralios sudėties produktus žavingose pakuotėse su nuotaikinga jūros gyvūnų draugų komanda ir daugybę džiaugsmo mažiesiems teikiančių burbulų!

MINI Ü – daugiau jokio maudynių streso ar nemalonių pojūčių, tik burbuliuojančios šypsenos ir stulbinamas kainos ir kokybės santykis! Išmirkykite akimirkas su žavių jūros gyvūnų draugų būriu ir laisvai mėgaukitės purslų bei taškymosi malonumais maudynių metu!

Aktyvūs filtrai

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį