Valymo blokelis plytelėms pašalina purvą, kalkes, rūdis

Valymo blokelis plytelėms pašalina purvą, kalkes, rūdis

Cleaning Block Stick
4,00 €

(4,00 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus: rūdis, stiprų purvą, kalkių akmenis, sukietėjusius ir įsisenėjusius riebalus, alyvą, cemento likučius bei dažus nuo kietų paviršių. Valo rūdis ir suodžius nuo darbo įrankių  ir sodo įrankių.

Kiekis

 

Saugus ir greitas atsiskaitymas

 

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €

 

Daugiau info +370 623 00819

Valymo blokelis PLYTELĖM ir KIETOMS DANGOMS. Pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus: rūdis, stiprų purvą, kalkių akmenis, sukietėjusius ir įsisenėjusius riebalus, alyvą, cemento likučius bei dažus nuo kietų paviršių. Valo rūdis ir suodžius nuo darbo įrankių ir sodo įrankių. Tinka plytelėms iš marmuro, keramikos, betonui, plytoms, akmens ir geležies paviršiams. Nepažeidžia pavirįiaus dangos. Negalima naudoti ant plastiko, chromo, vynil, akrilo ir pan. jautrių/švelnių dangų.  Galima valyti karštą/šaltą paviršių.

Spalva: pilka

Matmenys: 15x4,5x2,5 cm

 

Valymo blokeliai CLEANING BLOCK yra ekologiški produktai, pagaminti iš 100% perdirbto stiklo, kuris gaunamas stiklo miltelius veikiant aukšta temperatūra. Dėka šios naujausios technologijos, gamybos procesas panašus į natūralioje gamtoje esantį vulkaninės pemzos formavimąsi.

Tokioje aukštoje temperatūroje neišgyvena jokios bakterijos, grybeliai ar mikroorganizmai, todėl blokeliai yra visiškai higieniški ir be bakterijų. Blokeliai neišskiria jokių toksiškų garų ir yra be absorbcijos skysčiams, todėl užkertamas kelias bakterijų dauginimuisi. Taigi valymas su šiais blokeliais yra su bakteriostatinėmis savybėmis.

Dėka technologijos, blokeliai pagaminti skirtingų kietumo lygių valyti skirtingus nešvarumus bei paviršius. Jie pagaminti šalinti įsisenėjusius riebalus, purvą, suodžius, dažus, kalkes, rūdis, šlapimo akmenį, pelėsio apnašas nuo keptuvių, grotelių, orkaičių, orkaičių padėklių (skardų) bei kitos virtuvės įrangos pagamintos iš geležies arba iš plieno, taip pat WC (klozeto), porcialiano, keramikos, marmuro, granito ir kitų panašių kietų paviršių.

Taigi, valymas šiais blokeliais:

- Lengvas, greitas ir ekologiškas – valo be jokių agresyvių cheminių valymo priemonių.

- Valo 4 kartus greičiau nei  analoginės šveitimo priemonės. Nebraižo.

- Nekenksmingas sveikatai ir gamtai, ne alergizuojantis - pagamintas iš 100perdirbto stiklo,  todėl yra bekvapis ir neišskiria jokių garų (netoksiškas)

- Bakteriocidinis

Kilmės šalis: Ispanija (pagaminta pagal ISO9001 standartus)Cleaning Block Stick
3 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį