Nauja Skysto muilo ir rankų losjono rinkinys su dozatoriumi Padidinti

Skysto muilo ir rankų losjono rinkinys su dozatoriumi

La Chinata

Nauja prekė

Skysto muilo ir rankų losjono rinkinys su dozatoriumi. Naudodami šį rinkinį rankų plovimo rutiną papildysite ir drėkinimo savybėmis, nes tokie išoriniai veiksniai kaip vėjas, saulė, drėgmė ir ploviklių naudojimas labai dirgina rankų odą. Su šiuo rinkiniu rezultatai bus švarios, gaivios ir šilkinės rankos.

Rankų muilo Natural Edition 500 ml + Rankų losjono Natural Edition 500 ml

Smulkiau

20,00 €

20,00 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Skysto muilo ir rankų losjono rinkinys su dozatoriumi. Puikus tandemas prižiūrėti ir apsaugoti mūsų rankas kasdien. Naudodami šį rinkinį rankų plovimo rutiną papildysite ir drėkinimo savybėmis, nes tokie išoriniai veiksniai kaip vėjas, saulė, drėgmė ir ploviklių naudojimas labai dirgina rankų odą. Su šiuo rinkiniu rezultatai bus švarios, gaivios ir šilkinės rankos.

Šis rinkinys yra elegantiškame ir patogiame metaliniame stove, todėl abi priemones lengva naudoti, nes yra metalinis dozatorius.

Sunaudojus produktą, galite įsigyti 500 ml papildymo tiek muilo, tiek drėkinamojo losjono, kurie abu yra pagaminti su ekologišku alyvuogių aliejumi.

Rankų muilo papildymas Natural Edition LA CHINATA 500 ml

Rankų losjono papildymas Natural Edition LA CHINATA 500 ml

Skystas muilas skirtas visų tipų odai. Jo sudėtyje yra didelis procentas natūralių ekstraktų, kurie suteikia odai minkštumo ir lengvumo. Sudėtyje yra glicerino, alavijo, alyvuogių ekstraktų, baltosios arbatos, jazmino, quillaya, bergamotės ir šaltinio vandens, kurie prideda gydomųjų savybių, apsaugo nuo dirginimo, valiklių, antimikrobinių medžiagų, nuo senėjimo ir antioksidantų.

Losjoną pagrindą sudaro šaltinio vanduo, alyvuogių aliejus ir alyvuogių lapų ekstraktas. Papildomai jame yra gėlių rinkinys, gaunamas iš rožės, baltojo jazmino ir ramunėlių, kuris odai suteikia drėgmę. Jis taip pat turi glicerino, kuris pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, ir keratino, kuris stiprina nagus.

Turinys: 1 lt

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: