Nauja Skystas vilnos ir jautrių audinių skalbiklis Padidinti

Skystas vilnos ir jautrių audinių skalbiklis

Frosch Fein and woll

Nauja prekė

Pluoštą tausojantis skalbiklis, skirtas ploniems ir lengvai pažeidžiamiems audiniams, pvz., vilnai, šilkui, plunksnoms, apatiniams drabužiams. Produkte yra natūralių kviečių baltymų, todėl skalbiklis švelniai skalbia, išsaugo spalvas, išlygina pluoštą ir apsaugo vilną nuo susivėlimo

Kiekis 1 ltr

Smulkiau

6,69 €

6,69 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Pluoštą tausojantis skalbiklis, skirtas ploniems ir lengvai pažeidžiamiems audiniams, pvz., vilnai, šilkui, plunksnoms, apatiniams drabužiams. Produkte yra natūralių kviečių baltymų, todėl skalbiklis švelniai skalbia, išsaugo spalvas, išlygina pluoštą ir apsaugo vilną nuo susivėlimo, kad drabužius būtų malonu dėvėti. Tinka skalbti 20–60˚C temperatūroje. Be balinimo medžiagų ir optinių baliklių. Dermatologų patikrinta. Be dažiklių ir konservantų. Tinka ir skalbiant rankomis.

NAUDOJIMAS

Išrūšiuokite skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį). Laikykitės etiketėje pateiktų nurodymų. Ant sunkiai išplaunamų dėmių užpilkite skalbiklio ir leiskite jam įsigerti, po to – išskalbkite. Atsižvelgdami į vandens kietumą ir nešvarumo laipsnį, naudokite atitinkamą skalbimo miltelių kiekį. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną.

NURODYMAI

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Stebėkite, kad produkto nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai plaukite jas vandeniu. Jeigu oda jautri arba pažeista, venkite ilgesnio sąlyčio su produktu. Pakuotė užpildyta atsižvelgiant į technines galimybes. Sudėtinės medžiagos: 5–15 % nejoninių tensidų, < 5 % anijoninių tensidų, muilas, enzimai (proteazė, amilazė, celiulazė), aromatinės medžiagos. Kitos sudėtinės medžiagos: kviečių baltymai, dažų išplovimo inhibitorius.

Kilmės šalis: Vokietija

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: