Silikonines plovimo pirstines BLUE (pora)

Silikoninės plovimo pirštinės GREEN (pora)

6,00 €
Nėra mokesčio

Daugiafunkcinės silikoninės plovimo pirštinės su šereliais ant delno – tai puiki, ilgaamžė alternatyva daugeliui plovimo įrankių. Pirštinės yra karščiui atsparios, sudėtyje neturi bisfenolio, antibakterinės ir lengvai prižiūrimos (jas sterilizuoti galima verdančiu vandeniu arba išplauti indaplovėje). Namų apyvokos darbams - plauti indus, mašiną, vonią arba tualetą. Naudojant virtuvėje – tai puikus pagalbininkas valant įkaitusius indus, kaitlentę, skardas ar kitus paviršius. Taip pat gali būti naudojamos šukuojant ir plaunant gyvūnus.


Ilgis: 34cm

Dydis: universalus

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 45.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Daugiafunkcinės silikoninės plovimo pirštinės su šereliais ant delno – tai puiki, ilgaamžė alternatyva daugeliui plovimo įrankių. Pirštinės yra karščiui atsparios, sudėtyje neturi bisfenolio, antibakterinės ir lengvai prižiūrimos (jas sterilizuoti galima verdančiu vandeniu arba išplauti indaplovėje).

Rekomenduojamos:

· Namų apyvokos darbams - plauti indus, mašiną, vonią arba tualetą. Šereliai puikiai padeda valymo Priemonės išputoti, o dėl unikalių silikono savybių nešvarumai neprilips prie pačios pirštines bet lengvai ir greitai nusiskalaus. Naudojant virtuvėje – tai puikus pagalbininkas valant įkaitusius indus, kaitlentę, skardas ar kitus paviršius.

· Taip pat gali būti naudojamos šukuojant ir plaunant gyvūnus.

· Nesunkiai surenka pūkelius nuo drabužių.

Pakuotė ir pačios pirštinės gali būti kabinamos ant lentynos.

Ilgis: 34cm

Dydis: universalus

3 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį