Sausa puta kilimams ir apmušalams valyti Padidinti

Sausa puta kilimams ir apmušalams valyti 1 kg

AQUAGEN TMC

Nauja prekė

Įsiskverbia į pluoštus ir pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus, pernelyg nesudrėkindamas audinio. Neutralizuoja nemalonius kvapus juos panaikindamas, bet neužgoždamas. Veiksmingas priešįvairios kilmės dėmes.
Talpa 1 kg

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

11,20 €

11,20 € per 1 vnt

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Įsiskverbia į pluoštus ir pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus, pernelyg nesudrėkindamas audinio. Sausos putos pavidalas palengvina nešvarumų pašalinimą. Neutralizuoja nemalonius kvapus juos panaikindamas, bet neužgoždamas. Nepažeidžia dangos spalvos bei kokybės. Veiksmingas prieš įvairios kilmės dėmes.

Tinka naudoti: Viešbučiams, restoranams, mokykloms, ofisams, sveikatingumo centrams, sportoklubams, autoplovykloms ir pan.

Tinka paviršiams: Kilimai, apmušalai, baldai, kiliminės dangos, automobilio salonas bei kiti tekstilėsgaminiai.

Naudojimo instrukcija:

AUTOMATINIAM NAUDOJIMUI: supilkite į putas gaminančią mašiną 1-5% (t.y. 10-50ml/ L vandens) kartu su vandeniu. Toliau valykite įprastu būdu. Išvalius nusiurbkite.

RANKINIAM NAUDOJIMUI: skiesti priemonę 1-5% (t.y. 10-50 ml/L) kartu su vandeniu, naudokite su putų purškikliais arba rankos pagalba padarykite putas, jas uždėkite ant paviršiaus pagal jo nešvarumą ir dydį, nuvalykite paviršių ir palikite išdžiūti. Nusiurbkite.

Prieš naudodami patikrinkite medžiagos atsparumą nematomoje vietoje.

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: