Rašalo valiklis Padidinti

Rašalo valiklis

Nauja prekė

Rašalo, tušinio, flomasterio, dažų ir pan. nešvarumų valiklis nuo kietų paviršių, t.y. baldų, sienų, stalų ir pan. Ypatingai rekomenduojamas mokykloms ir darželiams

Smulkiau

7,25 €

7,25 € per 1 kg.

Pristatysime: per 1- 2 dienas

Apie prekę

Lengvai pašalina rašalo, flomasterio, dažų, tušinio, markerio bei panašaus purvo nešvarumus. Efektyvus. Atstato paviršiaus pirminė išvaizdą. Nepažeidžia valomos dangos. Naudojamas putų pavidalu, todėl valo maksimaliai efektyviai be jokių purslų ar garų. Galima naudoti valant odos gaminius.

Kvapas charakteringas

Tinka naudoti: viešbučiams, restoranams, prekybos centrams, ofisams, salėms ir auditorijoms,sveikatingumo centams, mokykloms, sporto centrams, laisvalaikio centrams ir pan.

Tinka paviršiams: Visiems plaunamiems paviršiams, tokiems kaip Formica, plastikas, stiklas, keramika ir pan. Tinka plaunamoms sienoms. Taip pat tinka odos gaminiams (prieš naudojimą patikrinti nematomoje vietoje)

Naudojimo instrukcija: Užpurkšti ant paviršiaus, valyti su kempinėle arba švaria drėgna mikropluošto šluoste. Palaikyti ir nuskalauti vandeniu. Prieš naudojimą patikrinkite paviršiaus atsparumą nematomoje vietoje.

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: