• Nauja
Putojantis-indų-plovimo-skystis-Aromatic-89

Putojantis indų plovimo skystis su natūraliu kanapių aliejumi 300 ml

Aromatic •89• Foaming Dishwashing Liquid
9,00 €
Nėra mokesčio

Aromatic •89• Putojantis indų plovimo skystis su natūraliu kanapių aliejumi yra sukurtas augalinės kilmės pagrindu, skirtas puodų, keptuvių, indų ir kitų virtuvės įrankių plovimui rankomis, akimirksniu pašalina visus nešvarumus ir suteikia indams spindesio.

Natūralios sudėties indų ploviklis sudėtyje neturi pridėtinių chemikalų ar tirpiklių, yra neutralaus pH, todėl nesukelia rankų dirginimo ir tinka kvapams alergiškiems žmonėms. 

Kiekis: 300 ml

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Natūralios sudėties ploviklis su kanapių aliejumi yra skirtas puodų, keptuvių, indų ir kitų virtuvės įrankių plovimui rankomis, akimirksniu pašalins visus nešvarumus ir suteiks indams spindesio.

Putojanti priemonė sukurta augalinės kilmės pagrindu, todėl savo sudėtyje neturi pridėtinių chemikalų ar tirpiklių. Dėl šių savybių, ploviklis išlaiko neutralią pH vertę, nesukelia rankų dirginimo ir tinka kvapams alergiškiems žmonėms.

Putojantis valiklis efektyviai pašalins riebalus, pridžiūvusius maisto likučius bei kitus nešvarumus, todėl akimirksniu galėsite mėgautis švarių indų spindesiu!

SAVYBĖS

- Stipraus veikimo putojantis indų plovimo skystis

- Sukurtas augalinės kilmės pagrindu, be dažiklių

- Veiksmingai šalina riebalus, maisto likučius ar pridžiūvusias dėmes

- Išlaiko neutralią pH vertę

- Nesukelia rankų dirginimo

- Tinka kvapams alergiškiems žmonėms

NAUDOJIMAS

Indų plovimo metu užtenka vos kelių dozatoriaus spustelėjimų, kad išbėgtų pakankamas kiekis putų ant kempinėlės ar tiesiogiai ant plaunamo indo. 

Sudedamosios dalys: Aqua, anionic surfactants 5 - 15%, amphoteric surfacants < 5%, nonionic surfactants < 5%, preservative (dimethylol glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone), hemp oil.

Dėmesio: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugotis, kad indų plovimo skystis nepatektų į akis ar burną. Patekus ant odos, ją nuplauti vandeniu arba čiurkšle. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes.

Tūris – 300 ml

Pagaminta Lietuvoje

Aromatic •89• Foaming Dishwashing Liquid
5 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį