Prabangūs namų kvapai su pagaliukais “Velvet Wood”

Prabangus namų kvapas su pagaliukais “Velvet Wood” 3 ltr

Cereria Molla 1899 “Velvet Wood” 3000 ml
521,00 €
Nėra mokesčio

XXL dydžio Cereria Mollá 1899 prabangūs namų kvapai su pagaliukais "Velvet Wood" - sklando tarsi saulės užaugintame ir vėjo sušukuotame miške. Belapių ir spygliuotų medžių šakos susikabina taip tvirtai, jog net paukštis tik iš aukšto nedrąsiai apžvelgia. Tolumoje pasigirsta šnaresys, o lengvo vėjo atnešti kvapai mena neišnarpliojamas istorijas.

Levanda ramina, tabakas primena, o aromatingi prieskoniai atskleidžia... iki tol, kol miškas vėl nutyla.

Pagrindinės kvapų natos:

- Sodraus ir ryškaus kvapo levandos nuramina, užliūliuoja ir apkabina;

- Mišrus saldžių, aitrių ir šildančių prieskonių mišinys žaidžia su levandos skleidžiama ramybe ir apgaubia šį kvapų derinį paslaptingos mistikos darna;

- Nostalgiškas, gilus ir charizmatiškas tabako aromatas suteikia kvapams vientisumo ir sodrumo;

- Vanilė apžaidžia intensyviai saldžiu, kreminiu ir šventišku aromatu.

Kiekis: 3000 ml

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €  

Nemokamas pristatymas nuo 60.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Cereria Molla 1899 produktai – tai ilgų metų rankų darbo ir kryptingo judėjimo rezultatas. Švelnios ir aiškios linijos, tamsių ir šviesių spalvų kontrastas – tai subtilaus ir klasikinio dizaino derinys, atsispindintis kiekviename unikaliame produkte.

Įspūdingi XXL dydžio namų kvapai su lazdelėmis "Velvet Wood" sklando tarsi saulės užaugintame ir vėjo sušukuotame miške. Belapių ir spygliuotų medžių šakos susikabina taip tvirtai, jog net paukštis tik iš aukšto nedrąsiai apžvelgia. Tolumoje pasigirsta šnaresys, o lengvo vėjo atnešti kvapai mena neišnarpliojamas istorijas. Levanda ramina, tabakas primena, o aromatingi prieskoniai atskleidžia... iki tol, kol miškas vėl nutyla.

Pagrindinės kvapų natos:

- Sodraus ir ryškaus kvapo levandos nuramina, užliūliuoja ir apkabina;

- Mišrus saldžių, aitrių ir šildančių prieskonių mišinys žaidžia su levandos skleidžiama ramybe ir apgaubia šį kvapų derinį paslaptingos mistikos šydu;

- Nostalgiškas, gilus ir charizmatiškas tabako aromatas suteikia kvapams vientisumo ir sodrumo;

- Vanilė apžaidžia intensyviai saldžiu, kreminiu ir šventišku aromatu.

XXL dydžio lazdelių namų aromato difuzoriaus versija nustebins ne tik savo šiuolaikišku prašmatniu dizainu, kuriame tvirta pieno spalvos stiklo vaza su tamsiu mediniu dangteliu ir rotango lazdelėmis tobulai dera su prabangiu originaliu kvapu iš saulėtosios Ispanijos krantuose įsikūrusios Cereria Mollá šeimos manufaktūros dirbtuvių!

Dėl savo dydžio, namų kvapų difuzorius tinka erdviems, net iki 150 m², tiek gyvenamiesiems, tiek ir komerciniams interjerams! Net 15 vnt. 70 cm ilgio rotango pagaliukų skleidžiamas prabangus "Velvet Wood" aromatas apgaubs net itin dideles svetaines, holus su laiptais bei viešbučių ar biurų priėmimus!

Rinkinyje: Pieno spalvos stiklo vaza, elegantiškas medinis dangtelis ir 15 rotango pagaliukų, namų kvapas.

Buteliuko dydis: Ø 20 cm, aukštis: 27 cm.

Rotango pagaliukų ilgis: 70 cm

Kiekis: 3000 ml 


Kvepalų ingredientų kiekis: 15-30%

Parfumerijos laikas: iki 12 savaičių. Intensyvumą ir laiką galite valdyti patys, priklausomai nuo panaudotų lazdelių skaičiaus.

Intensyvumas: intensyvesniam aromatui lazdeles apsukti galite kartą per savaitę.

Pagamintas ekologiškai, tausojant aplinką, ir tik iš natūralių medžiagų.

Rankų darbo namų kvapų difuzoriaus buteliukas kuria namų jaukumą ne tik skleisdamas netikėtas kvapų natų kombinacijas, bet ir papildydamas namų interjerą kaip minimalistinė, tačiau skoninga ir prabangi detalė. O sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi Cereria Molla 1899 atidą natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimo idėjai.

Cereria Molla 1899 – tai ispanų šeimos įkurtas žvakių ir namų kvapų verslas, šiandien skaičiuojantis daugiau nei 100 metų. Tradiciškai rankomis gaminamos žvakės išliko esminiu šio prekinio ženklo principu iki šiol, tačiau nesustojantis produkcijos tobulinimas ir pasiūlos augimas – tai ne vienos šio verslo šeimos kartos indėlis.

Išlikdami ištikimi iš kartos į kartą perduodamoms tradicijoms ir palaikydami gamtos tausojimo idėją, Cereria Molla 1899 žvakių ir namų kvapų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų, o kvapų įvairovė rezonuoja Viduržemio jūrą supančius kalnus ir bangas žadinantį vėją.

Cereria Molla 1899 “Velvet Wood” 3000 ml
1 Vienetas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

( 16 prekių toje pačioje kategorijoje )

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį